(12 db) Long drink pohár - CHICAGO - 222 ml

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
(12 db) Long drink pohár - CHICAGO - 222 ml
Leírás
Elegáns longdrink pohár sokoldalú felhasználásra
A CHICAGO sorozatból származó longdrink pohár letisztult, áttetsző kialakításával tűnik ki, és kiváló minőségű üvegből készült. Tökéletesen alkalmas koktélok, jegeskávék és számos egyéb ital stílusos tálalására. Egyszerű formája révén könnyen kombinálható más termékekkel, és ideálisan illeszkedik bármely modern vendéglátóhelyhez vagy bárhoz.
Gyakorlatias és sokoldalúan használható
Ez a 12 darabos pohárszett mosogatógépben mosható, ami különösen egyszerűvé és időtakarékossá teszi a tisztítást. A poharak professzionális használatra ideálisak éttermekben, bárokban vagy catering szolgáltatásoknál. Masszív kivitelezésüknek köszönhetően a mindennapi használatra is kiválóan alkalmasak, és vonzó megoldást kínálnak bármely itallap számára.
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 55 mm |
|---|---|
| Mélység | 55 mm |
| Magasság | 152 mm |
Részletek
| Mennyiség | 12s készlet |
|---|---|
| Sorozat | Chicago |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Súly | 2,52 kg |
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.





