(12 db) LIBBEY | PRISM - Coupe - 237ml
Magasság: 165mm
SKU 70026

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 112 146 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 78 376 Ft
(12 db) LIBBEY | PRISM - Coupe - 237ml
Értékelje most
SKU 70026
Magasság: 165mm
RRP 112 146 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 78 376 Ft
Tartozékok (8)
Leírás
Elegáns dizájn és magas minőségű kidolgozás
Ez a pohár a időtlen és elegáns dizájnjával tűnik ki, amely stílusosan egészíti ki bármelyik bár vagy asztal megjelenését. 165 mm magas és 100 mm átmérőjű, így tökéletes egyensúlyt kínál forma és funkcionalitás között. A pohár ideálisan formázott, hogy az italokat vonzó módon mutassa be, és kellemes ivási élményt biztosítson. A finom kidolgozás hosszú élettartamot és kellemes tapintást garantál.Sokoldalú felhasználási lehetőségek
A pohár kiválóan alkalmas koktélok, aperitifek és egyéb finom italok stílusos bemutatására. Különösen bárokban, éttermekben és rendezvényeken nélkülözhetetlen eszköz, hogy a vendégeket vonzó megjelenéssel és funkcionalitással nyűgözze le. Dizájnjának köszönhetően ideális hűtve kínált italokhoz, melyek a széles nyílás révén optimálisan érvényesülnek. Így minden italkülönlegesség tökéletesen kerül bemutatásra.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 100 mm |
|---|---|
| Mélység | 100 mm |
| Tiszta magasság | 165 mm |
Részletek
| Sorozat | PRISM |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 12 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 237 ml |
| Alkalmas | Pezsgő, Klasszikus koktélok, Desszertek |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 2,59 kg |
| Nettó tömeg | 0,16 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 112.145,89 €*






