(12 db) LIBBEY | PIACOK - Ivópohár - 488ml
Magasság: 135mm
SKU 70811

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 39 872 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 30 924 Ft
(12 db) LIBBEY | PIACOK - Ivópohár - 488ml
SKU 70811
Magasság: 135mm
RRP 39 872 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 30 924 Ft
Tartozékok (8)
Leírás
Praktikus ivópohár modern dizájnban
Ez az ivópohár masszív üvegből készült, amely tiszta megjelenést és tartósságot biztosít. 488 ml űrtartalmával elegendő helyet kínál különféle italok számára. A népszerű befőttesüveg-stílusú kialakítás praktikus füllel rendelkezik, amely kényelmes fogást tesz lehetővé, és kiemeli a trendi megjelenést. A pohár méretei 135 mm magasság és 90 mm szélesség sokoldalú felhasználást tesznek lehetővé, valamint helytakarékosan egymásra rakható.Sokoldalú felhasználhatóság vendéglátásban és rendezvényeken
A pohár ideális hideg italokhoz, mint például jeges tea, limonádék vagy koktélok, így tökéletes éttermekben, bárokban vagy rendezvényeken való használatra. Esztétikus megjelenése miatt kiválóan alkalmas cateringhez vagy magánrendezvényekhez is. A 12 darabos készlet praktikus mennyiséget kínál professzionális használatra, és biztosítja az italok folyamatosan magas színvonalú bemutatását.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 90 mm |
|---|---|
| Mélység | 90 mm |
| Tiszta magasság | 135 mm |
Részletek
| Sorozat | DRINKING JARS |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 12 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 488 ml |
| Alkalmas | Klasszikus koktélok, Jegestea, Limonádék |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 5,44 kg |
| Nettó tömeg | 0,40 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 39.871,80 €*





