(12 db) LIBBEY | PERCEPTION - Serleg - 414ml
Magasság: 210mm
SKU 70152

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 40 584 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 33 042 Ft
(12 db) LIBBEY | PERCEPTION - Serleg - 414ml
Értékelje most
SKU 70152
Magasság: 210mm
RRP 40 584 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 33 042 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Elegáns dizájn és kiváló minőségű kidolgozás
Ez a pohár időtlen dizájnjával tűnik ki, amely tiszta és elegáns formájával jellemezhető. 210 mm magas és 85 mm átmérőjű, így optimális méretet kínál különféle italokhoz. A pohár kiváló minőségű anyagból készült, amely hosszú élettartamot és vonzó megjelenést biztosít. Karcsú formája és stabil szára kényelmes fogást és stílusos tálalást tesz lehetővé.Sokoldalú használat vendéglátásban és rendezvényeken
A pohár tökéletesen alkalmas vendéglátóipari felhasználásra, rendezvényeken vagy exkluzív catering esetén. Ideális borok, de más nemes italok tálalására is, ahol az élvezet és az esztétika áll a középpontban. Robusztus kialakításának köszönhetően gyakori használatra is alkalmas, és magas ellenálló képességet nyújt. Ez a pohár az optimális választás, ha stílusosan szeretnénk italokat felszolgálni, és különleges élményt nyújtani a vendégeknek.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 85 mm |
|---|---|
| Mélység | 85 mm |
| Tiszta magasság | 210 mm |
Részletek
| Sorozat | PERCEPTION |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 12 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 414 ml |
| Alkalmas | Fehérbor |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Törésálló, Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 4,20 kg |
| Nettó tömeg | 0,35 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 40.583,86 €*





