(12 db) LIBBEY | PERCEPTION - Borospohár - 237ml
Magasság: 185mm
SKU 70150

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 38 092 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 31 348 Ft
(12 db) LIBBEY | PERCEPTION - Borospohár - 237ml
Értékelje most
SKU 70150
Magasság: 185mm
RRP 38 092 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 31 348 Ft
Tartozékok (6)
Leírás
Elegáns borospohár időtlen dizájnnal
Ez a borospohár átlátszó és kiváló minőségű üvegből készült, amely tiszta rálátást biztosít az italra, és optimálisan kiemeli a bor színárnyalatait. 185 mm magas, 75 mm átmérőjű, kézbe véve kényelmes, és 237 ml-es térfogatával ideális a bor vonzó tálalásához. Karcsú kialakítása stabil szárral elegáns megjelenést és biztonságos fogást garantál.Tökéletes professzionális használatra és különleges alkalmakra
Ez a pohár kiválóan alkalmas vendéglátóipari használatra, rendezvényekre vagy exkluzív catering szolgáltatásokhoz, ahol stílusos és funkcionális borprezentációra van szükség. Ideális vörös- és fehérborokhoz, melyek az üveg formájának köszönhetően optimálisan bontakoztathatják ki aromájukat. Masszív kivitelezése révén tökéletes a mindennapi profi vendéglátásban való használatra, tartósságával és elegáns megjelenésével meggyőző.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 85 mm |
|---|---|
| Mélység | 85 mm |
| Tiszta magasság | 185 mm |
Részletek
| Sorozat | PERCEPTION |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 12 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 237 ml |
| Alkalmas | Vörösbor, Fehérbor |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Törésálló, Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 3,20 kg |
| Nettó tömeg | 0,22 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 38.091,65 €*





