Kansiannostelija - Upotettava malli - Ruostumaton teräs, jousikuormitteinen
Pystysuora tai vaakasuora asennustiski
SKU DEFL455

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 297,49 €
Kansiannostelija - Upotettava malli - Ruostumaton teräs, jousikuormitteinen
Arvostele nyt
SKU DEFL455
Pystysuora tai vaakasuora asennustiski
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 297,49 €
Lisävarusteet (1)
Kuvaus
Malli
- Kansiannostelija
- jousen kanssa tiskiasennukseen pysty- tai vaaka-asennukseen
- Poistaminen ylöspäin, alaspäin tai sivulta
- Kannen halkaisija: 79 mm - 90 mm
- Putken pituus: 450 mm
- sis. silikonirengassarjan
- Helppo puhdistaa
Laatu
- stainless_steel
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 153 mm x 153 mm x 455 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 153 mm |
|---|---|
| Syvyys | 153 mm |
| Korkeus | 455 mm |
Yksityiskohdat
| Kannen halkaisija | 79 mm - 90 mm |
|---|---|
| Putken pituus | 450 mm |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 1,70 kg |
| Nettopaino | 1,30 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 459,99 €*







