Pasta Disc - PastaSfoglia - 25mm - Ø 57mm - compatible with NMH8
SKU NMH8-PA25

* The picture may slightly differ from the original.
Print* net price | gross price incl. 0% VAT.: €37.99
Pasta Disc - PastaSfoglia - 25mm - Ø 57mm - compatible with NMH8
Rate now
SKU NMH8-PA25
Print* net price | gross price incl. 0% VAT.: €37.99
Accessories (1)
Technical data
Dimensions
| Width | 57 mm |
|---|---|
| Depth | 57 mm |
| Height | 15 mm |
Details
| Form | PastaSfoglia 25mm |
|---|---|
| Suitable for | NMH8 |
| Product material | Brass, Copper |
Delivery
| Shipping Method | Parcel |
|---|---|
| Gross Weight | 0,38 kg |
| Net Weight | 0,28 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our Price Match Promise!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly Here >
RRP 67,99 €*





