Pasta Die - Caserecce - 9x5mm - Ø 57mm - compatible with NMH13
SKU NMH13-CA9

* The picture may slightly differ from the original.
Print* net price | gross price incl. 0% VAT.: €38.99
Pasta Die - Caserecce - 9x5mm - Ø 57mm - compatible with NMH13
Rate now
SKU NMH13-CA9
Print* net price | gross price incl. 0% VAT.: €38.99
Accessories (1)
Technical data
Dimensions
| Width | 57 mm |
|---|---|
| Depth | 57 mm |
| Height | 14 mm |
Details
| Form | Caserecce 9x5mm |
|---|---|
| Suitable for | NMH13 |
| Product material | Brass, Copper |
Delivery
| Shipping Method | Parcel |
|---|---|
| Gross Weight | 0,37 kg |
| Net Weight | 0,27 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our Price Match Promise!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly Here >
RRP 66,99 €*





