Σχάρα ψυγείου - 1230x320 mm - λευκό - πλαστικοποιημένη - για Barkühltisch - συμβατό με BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
SKU TRBKTG3S
Σε απόθεμα: 1 - 2 Ημέρες
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Αξεσουάρ (1)
Περιγραφή
Σχεδιασμός:
  • Πλαστικοποιημένη Σχάρα στήριξης
  • Κατάλληλο γιά BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
  • Υψηλή Σταθερότητα
  • Εξαιρετικά Υψηλή δυνατότητα Φορτίου
  • Μεγάλης Αντοχής και μακροχρόνιας Χρήσης
Ποιότητα
  • Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας Ανοξείδωτο ατσάλι
Οδηγίες
  • Παράγονται φυσικά, Σύμφωνα με τις κατευθυντήριες Γραμμές Υγιεινής και Ασφάλειας.
  • Το προϊόν φέρει σήμανση CE σύμφωνα με την οδηγία
  • Το υλικό συμμορφώνεται με τα ευρωπαϊκά πρότυπα τροφίμων
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
Πλάτος 1.230 mm
Βάθος 320 mm
Ύψος 35 mm