Καπάκι τοίχου με μοτέρ - 2000mm - με ρυθμιστή, φίλτρο & λάμπα
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
SKU WLR209M

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 1.674,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 1.142,39 €
Καπάκι τοίχου με μοτέρ - 2000mm - με ρυθμιστή, φίλτρο & λάμπα
Αξιολογήστε τώρα
SKU WLR209M
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
RRP 1.674,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 1.142,39 €
Αξεσουάρ (3)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Κατασκευασμένο στην Ιταλία: Αντιπροσωπεύει υψηλής ποιότητας κατασκευή και αξιόπιστη ποιότητα, εξασφαλίζοντας μεγάλη διάρκεια ζωής.
- Υψηλή απόδοση αέρα: Επιτρέπει γρήγορη και αποτελεσματική απομάκρυνση ατμών και οσμών, δημιουργώντας ένα ευχάριστο κλίμα στην κουζίνα.
- Φίλτρο λαβύρινθος από ανοξείδωτο ατσάλι: Παρέχει αποτελεσματική προστασία από φλόγες και αποτρέπει την εναπόθεση λίπους στον αγωγό εξαερισμού, διευκολύνοντας την ασφάλεια και τη συντήρηση.
- Αεροστεγής λεκάνη συλλογής λίπους με βαλβίδα αποστράγγισης: Επιτρέπει υγιεινή και γρήγορη καθαριότητα της κουκούλας, μειώνοντας τον χρόνο λειτουργίας.
Περιγραφή
Επισκόπηση προϊόντος
Αυτή η επιτοίχια απορροφητήρας με μοτέρ είναι μια υψηλής ποιότητας συσκευή, ειδικά σχεδιασμένη για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία. Με πλάτος 2000 mm, προσφέρει ευρύ κάλυμμα πάνω από τις εστίες μαγειρέματος και εξασφαλίζει αποτελεσματικό καθαρισμό του αέρα. Το προϊόν ξεχωρίζει για την ανθεκτική κατασκευή του και τη χρήση υψηλής ποιότητας ανοξείδωτου χάλυβα AISI 430, που εγγυάται μακροζωία και εύκολο καθαρισμό.Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο απορροφητήρας διαθέτει έναν ισχυρό κινητήρα με 147 Watt και όγκο αέρα 2270 κυβικά μέτρα ανά ώρα, που εξασφαλίζει αποτελεσματική απορρόφηση των ατμών μαγειρέματος και σωματιδίων λίπους. Η λειτουργία γίνεται χειροκίνητα μέσω ενός ρυθμιστή με τρεις ταχύτητες, επιτρέποντας ευέλικτη προσαρμογή της απόδοσης ανάλογα με τις ανάγκες. Για βέλτιστο καθαρισμό του αέρα, ενσωματώνονται τέσσερα φίλτρα τύπου B, τα οποία συγκρατούν αξιόπιστα το λίπος και άλλα σωματίδια. Ο εσωτερικός φωτισμός LED προσφέρει φωτεινή κάλυψη της επιφάνειας μαγειρέματος, αυξάνοντας την ασφάλεια και την άνεση κατά την εργασία. Επιπλέον, ο απορροφητήρας διαθέτει βαλβίδα αποστράγγισης λίπους που διευκολύνει τον καθαρισμό. Η σημειακά συγκολλημένη μονομπλόκ κατασκευή εγγυάται υψηλή στρεπτική ακαμψία και σταθερότητα.Συμπέρασμα και πεδία εφαρμογής
Αυτός ο επιτοίχιος απορροφητήρας είναι ιδανικός για χρήση σε επαγγελματικές κουζίνες, ειδικά σε εστιατόρια και επιχειρήσεις εστίασης που απαιτούν αξιόπιστη και ισχυρή απορρόφηση. Ξεχωρίζει για την ιταλική ποιότητα κατασκευής, την συμπαγή και ανθεκτική δομή του καθώς και για πρακτικά χαρακτηριστικά όπως ο ενσωματωμένος φωτισμός και η βαλβίδα αποστράγγισης λίπους. Ιδανικός για όσους δίνουν έμφαση σε ένα καθαρό και ασφαλές περιβάλλον κουζίνας, ενώ ταυτόχρονα επιθυμούν εύκολη λειτουργία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 2.000 mm |
|---|---|
| Βάθος | 900 mm |
| Ύψος | 450 mm |
Διαστάσεις Φίλτρου
| Πλάτος | 400 mm |
|---|---|
| Ύψος | 500 mm |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Φωτισμός | LED |
| Όγκος Μεταφοράς | 2.270 m³/h/ώρα |
| Επίπεδα Ταχύτητας Κινητήρα | 3 |
| Αριθμός Φίλτρων | 4 |
| Τύπος φίλτρου | Τύπος Β |
Τιμές Σύνδεσης
| Συνολική ισχύς | 155 Watt |
|---|---|
| Ισχύς Κινητήρα | 147 Watt |
| Ισχύς λαμπτήρα | 8 Watt |
| Τάση | 230V |
| Φάση (εις) | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 67 kg |
| Καθαρό βάρος | 51 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 1.674,99 €*











