Καπάκι τοίχου με μοτέρ - 1600mm - με ρυθμιστή, φίλτρο & λάμπα
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
SKU WLR169M

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 1.499,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 981,74 €
Καπάκι τοίχου με μοτέρ - 1600mm - με ρυθμιστή, φίλτρο & λάμπα
Αξιολογήστε τώρα
SKU WLR169M
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
RRP 1.499,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 981,74 €
Αξεσουάρ (3)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Κατασκευασμένο στην Ιταλία: Αντιπροσωπεύει υψηλής ποιότητας κατασκευή και κορυφαία ποιότητα.
- Υψηλή απόδοση αέρα: Επιτρέπει γρήγορη και αποτελεσματική απομάκρυνση καπνών και οσμών σε επαγγελματικές κουζίνες.
- Φίλτρο λαβύρινθος από ανοξείδωτο ατσάλι: Προσφέρει αποτελεσματική προστασία από φλόγες και αποτρέπει την εναπόθεση λίπους στον αγωγό εξαερισμού.
- Ερμητικά στεγανή αύλακα συλλογής λίπους με βαλβίδα αποστράγγισης: Διευκολύνει τον υγιεινό και γρήγορο καθαρισμό της κουκούλας.
Περιγραφή
Επισκόπηση προϊόντος
Αυτός ο απορροφητήρας τοίχου με κινητήρα αποτελεί μια υψηλής ποιότητας λύση για επαγγελματικές κουζίνες και επιχειρήσεις εστίασης. Ξεχωρίζει για την ανθεκτική κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 430, που εγγυάται μακροζωία και εύκολο καθαρισμό. Με πλάτος 1600 mm, ταιριάζει ιδανικά πάνω από μεγάλες επιφάνειες μαγειρέματος και εξασφαλίζει αποτελεσματική απορρόφηση αέρα. Η λειτουργία γίνεται χειροκίνητα μέσω ενός ρυθμιστή, επιτρέποντας εύκολο έλεγχο της απόδοσης.Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο απορροφητήρας διαθέτει έναν ισχυρό κινητήρα 147 Watt, που εξασφαλίζει όγκο αέρα 1800 m³/h, παρέχοντας βέλτιστη κυκλοφορία αέρα. Με τρεις ταχύτητες, η απορροφητική ισχύς μπορεί να προσαρμοστεί ευέλικτα στις ανάγκες. Η ενσωματωμένη LED εσωτερική φωτιστική πηγή προσφέρει φωτεινό και ενεργειακά αποδοτικό φωτισμό της επιφάνειας μαγειρέματος. Επιπλέον, είναι εγκατεστημένα τρία φίλτρα τύπου B, που συγκρατούν αποτελεσματικά το λίπος και άλλα σωματίδια. Η μονομπλόκ κατασκευή με σημειακές συγκολλήσεις εξασφαλίζει υψηλή στρεπτική ακαμψία και σταθερότητα. Μια βαλβίδα αποστράγγισης λίπους διευκολύνει τον καθαρισμό και τη συντήρηση.Συμπέρασμα και πεδία εφαρμογής
Αυτός ο απορροφητήρας τοίχου είναι ιδανικός για χρήση στην εστίαση, ειδικά σε εστιατόρια, μεγάλες κουζίνες και καταστήματα γρήγορου φαγητού. Ξεχωρίζει για την ιταλική κατασκευαστική ποιότητα και το συνδυασμό λειτουργικότητας με ανθεκτικότητα. Χάρη στην συμπαγή και στιβαρή κατασκευή του, είναι ιδανικός για απαιτητικά περιβάλλοντα κουζίνας όπου απαιτείται αξιόπιστη και ισχυρή απορρόφηση. Με την αποδοτική φιλτράρισή του και τον φωτισμό, εξασφαλίζει ένα καθαρό και ασφαλές περιβάλλον εργασίας.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.600 mm |
|---|---|
| Βάθος | 900 mm |
| Ύψος | 450 mm |
Διαστάσεις Φίλτρου
| Πλάτος | 400 mm |
|---|---|
| Ύψος | 500 mm |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Φωτισμός | LED |
| Όγκος Μεταφοράς | 1.800 m³/h/ώρα |
| Επίπεδα Ταχύτητας Κινητήρα | 3 |
| Αριθμός Φίλτρων | 3 |
| Τύπος φίλτρου | Τύπος Β |
Τιμές Σύνδεσης
| Συνολική ισχύς | 155 Watt |
|---|---|
| Ισχύς Κινητήρα | 147 Watt |
| Ισχύς λαμπτήρα | 8 Watt |
| Τάση | 230V |
| Φάση (εις) | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 58 kg |
| Καθαρό βάρος | 43 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 1.499,99 €*











