Καπάκι τοίχου με μοτέρ - 1400mm - με ρυθμιστή, φίλτρο & λάμπα
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
SKU WLR149M

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 1.364,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 928,19 €
Καπάκι τοίχου με μοτέρ - 1400mm - με ρυθμιστή, φίλτρο & λάμπα
Αξιολογήστε τώρα
SKU WLR149M
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
RRP 1.364,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 928,19 €
Αξεσουάρ (3)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Κατασκευασμένο στην Ιταλία: Αντιπροσωπεύει υψηλής ποιότητας κατασκευή και κορυφαία ποιότητα.
- Υψηλή απόδοση αέρα: Επιτρέπει γρήγορη και αποτελεσματική απομάκρυνση ατμών και οσμών σε επαγγελματικές κουζίνες.
- Λαβύρινθος φίλτρο από ανοξείδωτο ατσάλι: Προσφέρει αποτελεσματική προστασία από φλόγες και αποτρέπει την εναπόθεση λίπους στον αγωγό εξαερισμού.
- Ερμητικά στεγανή λεκάνη συλλογής λίπους με βαλβίδα αποστράγγισης: Επιτρέπει υγιεινό και γρήγορο καθαρισμό της απορροφητήρας.
Περιγραφή
Επισκόπηση προϊόντος
Αυτή η απορροφητήρας τοίχου με κινητήρα είναι ένα υψηλής ποιότητας προϊόν από την Ιταλία, ειδικά σχεδιασμένο για χρήση στη γαστρονομία. Με πλάτος 1400 mm, προσφέρει μια αποδοτική και αξιόπιστη λύση για τον καθαρισμό του αέρα σε επαγγελματικές κουζίνες. Ο απορροφητήρας εντυπωσιάζει με τον συμπαγή και ανθεκτικό σχεδιασμό του, που εξασφαλίζει μακροχρόνια διάρκεια ζωής.Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο απορροφητήρας διαθέτει έναν ισχυρό κινητήρα με ισχύ κινητήρα 147 Watt, που επιτρέπει έναν όγκο αέρα 1580 m³/h. Αυτό εξασφαλίζει αποτελεσματική απορρόφηση ατμών και οσμών. Η λειτουργία γίνεται χειροκίνητα μέσω ενός ρυθμιστή με τρεις ταχύτητες, επιτρέποντας ευέλικτη προσαρμογή της απορροφητικής ισχύος. Το μοντέλο είναι εξοπλισμένο με δύο φίλτρα τύπου B, που εξασφαλίζουν βέλτιστη απομάκρυνση λίπους. Ο εσωτερικός φωτισμός LED παρέχει έντονο φωτισμό στην περιοχή μαγειρέματος. Η μονομπλόκ κατασκευή με σημειακή συγκόλληση εγγυάται υψηλή στρεπτική ακαμψία και σταθερότητα. Επιπλέον, ο απορροφητήρας είναι κατασκευασμένος από υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο ατσάλι AISI 430 και διαθέτει πρακτική βαλβίδα αποστράγγισης λίπους καθώς και διαχωρισμένες περιοχές συλλογής και απορρόφησης.Συμπέρασμα και πεδία εφαρμογής
Αυτός ο απορροφητήρας τοίχου είναι ιδανικός για επαγγελματική χρήση σε κουζίνες γαστρονομίας, όπου απαιτείται αξιόπιστη και ισχυρή απορρόφηση. Ξεχωρίζει για τον ανθεκτικό σχεδιασμό του, την εύκολη λειτουργία και την αποδοτική τεχνολογία φίλτρων. Είναι ιδανικός για εστιατόρια, καντίνες και επιχειρήσεις catering που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και την υγιεινή. Με αυτόν τον απορροφητήρα, ο αέρας στην κουζίνα καθαρίζεται αποτελεσματικά, συμβάλλοντας σε ένα πιο ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.400 mm |
|---|---|
| Βάθος | 900 mm |
| Ύψος | 450 mm |
Διαστάσεις Φίλτρου
| Πλάτος | 400 mm |
|---|---|
| Ύψος | 500 mm |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Φωτισμός | LED |
| Όγκος Μεταφοράς | 1.580 m³/h/ώρα |
| Επίπεδα Ταχύτητας Κινητήρα | 3 |
| Αριθμός Φίλτρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Τύπος Β |
Τιμές Σύνδεσης
| Συνολική ισχύς | 155 Watt |
|---|---|
| Ισχύς Κινητήρα | 147 Watt |
| Ισχύς λαμπτήρα | 8 Watt |
| Τάση | 230V |
| Φάση (εις) | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 53 kg |
| Καθαρό βάρος | 39 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 1.364,99 €*











