Καπάκι τοίχου με μοτέρ - 1200mm - με ρυθμιστή, φίλτρο & λάμπα
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
SKU WLR129M

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 1.229,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 880,59 €
Καπάκι τοίχου με μοτέρ - 1200mm - με ρυθμιστή, φίλτρο & λάμπα
Αξιολογήστε τώρα
SKU WLR129M
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
RRP 1.229,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 880,59 €
Αξεσουάρ (3)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Υψηλή απόδοση αέρα: Εξασφαλίζει γρήγορη και αποτελεσματική απομάκρυνση των ατμών και οσμών σε επαγγελματικές κουζίνες.
- Λαβύρινθος φίλτρο από ανοξείδωτο ατσάλι: Προσφέρει αποτελεσματική προστασία από φλόγες και αποτρέπει την εναπόθεση λίπους στον αγωγό εξαερισμού.
- Ερμητικά στεγανή αυλάκωση συλλογής λίπους με βαλβίδα αποστράγγισης: Επιτρέπει υγιεινό και εξοικονομητικό σε χρόνο καθαρισμό της κουκούλας.
Περιγραφή
Επισκόπηση προϊόντος
Η απορροφητήρας τοίχου με μοτέρ αποτελεί μια υψηλής ποιότητας λύση για αποτελεσματικό αερισμό στη γαστρονομία. Με πλάτος 1200 mm, προσφέρει αρκετή επιφάνεια για την αξιόπιστη απορρόφηση των ατμών μαγειρέματος. Η συσκευή αυτή έχει σχεδιαστεί ειδικά για επαγγελματική χρήση και εντυπωσιάζει με την ανθεκτική κατασκευή της καθώς και με την ενσωματωμένη LED φωτισμό που εξασφαλίζει βέλτιστες συνθήκες ορατότητας κατά το μαγείρεμα.Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο απορροφητήρας διαθέτει ισχυρό μοτέρ 147 Watt, το οποίο επιτρέπει όγκο αέρα 1360 m³ ανά ώρα. Με αυτόν τον τρόπο, οι οσμές μαγειρέματος και τα σωματίδια λίπους απομακρύνονται γρήγορα και αποτελεσματικά. Ο χειρισμός γίνεται χειροκίνητα μέσω ενός ρυθμιστή με τρεις ταχύτητες, επιτρέποντας την ευέλικτη προσαρμογή της απόδοσης ανάλογα με τις ανάγκες. Δύο φίλτρα τύπου B εξασφαλίζουν σχολαστικό καθαρισμό του αέρα, ενώ η μονομπλοκ κατασκευή με συγκόλληση σημείων εγγυάται υψηλή στρεπτική ακαμψία. Μια πρακτική βάνα αποχέτευσης λίπους διευκολύνει τον καθαρισμό και τη συντήρηση του απορροφητήρα.Συμπέρασμα και πεδία εφαρμογής
Αυτός ο απορροφητήρας τοίχου είναι ιδανικός για χρήση σε εστιατόρια, μεγάλες κουζίνες και άλλες γαστρονομικές επιχειρήσεις. Συνδυάζει ιταλική κατασκευή υψηλής ποιότητας με λειτουργίες που έχουν μελετηθεί προσεκτικά, προσφέροντας ένα καθαρό και ευχάριστο περιβάλλον κουζίνας. Χάρη στην συμπαγή κατασκευή και τον ενσωματωμένο φωτισμό, είναι τόσο λειτουργικός όσο και φιλικός προς τον χρήστη. Συνολικά, το προϊόν αυτό παρέχει μια αξιόπιστη λύση για τον επαγγελματικό αερισμό σε εγκαταστάσεις μαγειρέματος τοποθετημένες στον τοίχο.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.200 mm |
|---|---|
| Βάθος | 900 mm |
| Ύψος | 450 mm |
Διαστάσεις Φίλτρου
| Πλάτος | 400 mm |
|---|---|
| Ύψος | 500 mm |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Φωτισμός | LED |
| Όγκος Μεταφοράς | 1.360 m³/h/ώρα |
| Επίπεδα Ταχύτητας Κινητήρα | 3 |
| Αριθμός Φίλτρων | 2 |
| Τύπος φίλτρου | Τύπος Β |
Τιμές Σύνδεσης
| Συνολική ισχύς | 155 Watt |
|---|---|
| Ισχύς Κινητήρα | 147 Watt |
| Ισχύς λαμπτήρα | 8 Watt |
| Τάση | 230V |
| Φάση (εις) | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 48 kg |
| Καθαρό βάρος | 35 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 1.229,99 €*











