Καπάκι με μοτέρ - 1800mm - με ρυθμιστή, φίλτρο και λάμπα
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
SKU KLR189M

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 1.584,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 1.130,49 €
Καπάκι με μοτέρ - 1800mm - με ρυθμιστή, φίλτρο και λάμπα
Αξιολογήστε τώρα
SKU KLR189M
Βάθος εγκατάστασης: 900mm
RRP 1.584,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 1.130,49 €
Αξεσουάρ (3)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Κατασκευασμένο στην Ιταλία: Αντιπροσωπεύει υψηλή ποιότητα και προσεκτική επεξεργασία. Αυτό εγγυάται ανθεκτική και αξιόπιστη χρήση.
- Υψηλή απόδοση αέρα: Επιτρέπει γρήγορη και αποτελεσματική απομάκρυνση των ατμών και οσμών. Έτσι, ο αέρας στις επαγγελματικές κουζίνες παραμένει πάντα φρέσκος και καθαρός.
- Φίλτρο λαβυρίνθου από ανοξείδωτο ατσάλι: Προσφέρει αποτελεσματική προστασία από φλόγες και αποτρέπει τις εναποθέσεις λίπους στον αγωγό απαγωγής. Αυτό εξασφαλίζει μεγαλύτερη ασφάλεια και μειωμένη ανάγκη συντήρησης.
- Αεροστεγής λεκάνη συλλογής λίπους με βαλβίδα αποστράγγισης: Επιτρέπει υγιεινή και γρήγορη καθαριότητα της κουκούλας. Αυτό διευκολύνει τη συντήρηση και παρατείνει τη διάρκεια ζωής της συσκευής.
Περιγραφή
Επισκόπηση Προϊόντος
Η καπνοδόχος κουτιού με κινητήρα είναι μια υψηλής ποιότητας συσκευή, ειδικά σχεδιασμένη για χρήση στη γαστρονομία. Με πλάτος 1800 mm προσφέρει βέλτιστη κάλυψη για τους χώρους μαγειρέματος. Αυτό το ποιοτικό προϊόν ιταλικής κατασκευής εντυπωσιάζει με τον στιβαρό και συμπαγή σχεδιασμό του, που εγγυάται ανθεκτικότητα και αξιοπιστία.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Εξοπλισμένη με έναν ισχυρό κινητήρα 147 Watt, η καπνοδόχος εξασφαλίζει αποτελεσματική απορρόφηση αέρα. Ο όγκος ροής 2040 m³/h εξασφαλίζει γρήγορη και ολοκληρωμένη απομάκρυνση ατμών και οσμών. Η λειτουργία γίνεται χειροκίνητα μέσω ενός ρυθμιστή με τρεις βαθμίδες ταχύτητας, επιτρέποντας την ευέλικτη προσαρμογή της απορροφητικής ισχύος ανάλογα με τις ανάγκες. Για καθαρό αέρα φροντίζει ο τύπος φίλτρου B με συνολικά τέσσερα φίλτρα, τα οποία συγκρατούν αποτελεσματικά το λίπος και άλλα σωματίδια. Ο ενσωματωμένος εσωτερικός φωτισμός LED παρέχει βέλτιστες συνθήκες ορατότητας κατά το μαγείρεμα. Η σημειακά συγκολλημένη μονομπλόκ δομή προσδίδει στην καπνοδόχο υψηλή στρεπτική ακαμψία, ενώ η βαλβίδα αποστράγγισης λίπους διευκολύνει τον καθαρισμό.Συμπέρασμα και Περιοχές Εφαρμογής
Αυτή η καπνοδόχος κουτιού είναι ιδανική για επαγγελματικές κουζίνες σε εστιατόρια, καντίνες ή επιχειρήσεις catering που δίνουν έμφαση στην υψηλή ποιότητα και λειτουργικότητα. Προσφέρει αξιόπιστη απορρόφηση ατμών μαγειρέματος και βελτιώνει ουσιαστικά το κλίμα του χώρου. Χάρη στον συμπαγή σχεδιασμό και τις προσεκτικά μελετημένες λεπτομέρειες, είναι τέλεια κατάλληλη για την αποτελεσματική υποστήριξη απαιτητικών περιβαλλόντων κουζίνας. Με αυτήν την καπνοδόχο επενδύετε σε μια ανθεκτική και ισχυρή συσκευή που ανταποκρίνεται στις καθημερινές απαιτήσεις της γαστρονομίας.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.800 mm |
|---|---|
| Βάθος | 900 mm |
| Ύψος | 450 mm |
Διαστάσεις Φίλτρου
| Πλάτος | 400 mm |
|---|---|
| Ύψος | 500 mm |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Φωτισμός | LED |
| Όγκος Μεταφοράς | 2.040 m³/h/ώρα |
| Επίπεδα Ταχύτητας Κινητήρα | 3 |
| Αριθμός Φίλτρων | 4 |
| Τύπος φίλτρου | Τύπος Β |
Τιμές Σύνδεσης
| Συνολική ισχύς | 155 Watt |
|---|---|
| Ισχύς Κινητήρα | 147 Watt |
| Ισχύς λαμπτήρα | 8 Watt |
| Τάση | 230V |
| Φάση (εις) | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 65 kg |
| Καθαρό βάρος | 49 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 1.584,99 €*











