Καλάθι Σερβίτσιων 570 x 570 x 130 χλσ.
SKU GEKS570

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 92,81 €
Καλάθι Σερβίτσιων 570 x 570 x 130 χλσ.
Αξιολογήστε τώρα
SKU GEKS570
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 92,81 €
Αξεσουάρ (1)
Περιγραφή
Σχεδιασμός
- Καλάθι Σερβίτσιων
- Κατάλληλο για GFS420M-N
Ποιότητα
- Εξαιρετικά στιβαρό
- Υψηλής ποιότητας Κατασκευή
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 570 mm |
|---|---|
| Βάθος | 570 mm |
| Ύψος | 100 mm |
Λεπτομέρειες
| Μέγιστο Ύψος | 85 mm |
|---|---|
| Κατάλληλο γιαr | GFS420M-N |
| Χρώμα | Λευκό |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 2,50 kg |
| Καθαρό βάρος | 2,25 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 132,99 €*





