Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας επιτραπέζιος Power - 4 x Ø 20 cm - για Ø 20 cm πίτσα - έως 350 °C - Μηχανικός - μαύρο
Μέγ. Θερμοκρασία 350 °C
SKU PEKG20S

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 217,76 €
Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας επιτραπέζιος Power - 4 x Ø 20 cm - για Ø 20 cm πίτσα - έως 350 °C - Μηχανικός - μαύρο
SKU PEKG20S
Μέγ. Θερμοκρασία 350 °C
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 217,76 €
Αξεσουάρ (5)
Ανταλλακτικά (5)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Μικρός, συμπαγής φούρνος πίτσας: Ιδανικός για καντίνες ή υπαίθρια σνακ μπαρ, καθώς καταλαμβάνει λίγο χώρο και μπορεί να τοποθετηθεί ευέλικτα.
- Παρόμοιες λειτουργίες με έναν επαγγελματικό φούρνο πίτσας: Επιτρέπει την παρασκευή ποιοτικών πιτσών με επαγγελματικό αποτέλεσμα.
- Ευκίνητος λόγω χαμηλού βάρους: Ο φούρνος μεταφέρεται εύκολα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευέλικτα σε διάφορους χώρους.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο ηλεκτρικός μίνι φούρνος πίτσας είναι ιδανικός για την παρασκευή έως και 4 πιτσών διαμέτρου 20 εκ., τέλειος για μικρές επιχειρήσεις εστίασης ή για οικιακή χρήση. Με τη ηλεκτρική λειτουργία του προσφέρει εύκολη και καθαρή χρήση. Η χειροκίνητη λειτουργία επιτρέπει ακριβή έλεγχο της διαδικασίας ψησίματος. Αυτή η συμπαγής συσκευή είναι ιδανική για όσους δίνουν έμφαση στην ποιότητα και την αποδοτικότητα στο ψήσιμο πίτσας.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Ο φούρνος διαθέτει ισχύ 2 kW, που εξασφαλίζει γρήγορη και ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας. Ο τρόπος θέρμανσης με άνω και κάτω θερμότητα εγγυάται τέλεια κρούστα και ομοιόμορφο αποτέλεσμα ψησίματος. Η θερμοκρασία μπορεί να ρυθμιστεί έως και 350 °C, ιδανική για αυθεντικές ιταλικές πίτσες. Το θερμομονωμένο περίβλημα και ο ενσωματωμένος εσωτερικός φωτισμός αυξάνουν την άνεση στη χρήση και την ασφάλεια.Συμπέρασμα και Πεδίο Εφαρμογής
Αυτός ο ηλεκτρικός μίνι φούρνος πίτσας αποτελεί την τέλεια λύση για μικρές πιτσαρίες, καντίνες ή οικιακή χρήση. Ξεχωρίζει για τον συμπαγή σχεδιασμό, την εύκολη λειτουργία και τα επαγγελματικά αποτελέσματα ψησίματος. Χάρη στον ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας και την άνω-κάτω θέρμανση, είναι εξαιρετικά κατάλληλος για διάφορες συνταγές πίτσας και άλλα αρτοσκευάσματα. Ένας αξιόπιστος βοηθός για όσους εκτιμούν την ποιότητα και την αποδοτικότητα.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Διατηρήστε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από τους πίσω και πλαϊνούς τοίχους καθώς και από τα γειτονικά μεγάλα μηχανήματα.
- Αφαιρέστε πλήρως το υλικό συσκευασίας, συμπεριλαμβανομένου του φελιζόλ στον θάλαμο ψησίματος και κάτω από τις πυρίμαχες πλάκες.
- Πριν από την πρώτη χρήση, αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50°C κάθε 30 λεπτά, μέχρι να επιτευχθεί η μέγιστη θερμοκρασία.
- Προθερμάνετε τον φούρνο στη μέγιστη θερμοκρασία για 4 ώρες.
- Κατά τη διάρκεια του καψίματος, κρατήστε την πόρτα ανοιχτή ώστε να απελευθερωθούν οι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Συνιστούμε να καθαρίζετε τακτικά την πέτρα chamotte με μια ορειχάλκινη βούρτσα από υπολείμματα ψησίματος, για να αποφεύγετε την ανάπτυξη καπνού.
- Ποτέ μην καθαρίζετε τις πέτρες chamotte με υγρασία, καθώς μπορεί να προκληθούν ρωγμές λόγω τάσης.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 590 mm |
|---|---|
| Βάθος | 570 mm |
| Ύψος | 310 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις
| Πλάτος | 420 mm |
|---|---|
| Βάθος | 400 mm |
| Ύψος | 120 mm |
Λεπτομέρειες
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
|---|---|
| Πίτσες ανά Θάλαμο | 4 |
| Για Πίτσες με | Ø 20 cm |
Τύπος Ψησίματος
| Τύπος Θερμότητας | Άνω & κάτω Θερμότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία έως | 350 °C |
| Χρονοδιακόπτης | 120 Λεπτά |
Τιμές Σύνδεσης
| Σύνδεση | Ηλεκτρική |
|---|---|
| Ισχύς | 2 kW |
| Τάση | 230V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
| Φάση (εις) | 1N/PE |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 25 kg |
| Καθαρό βάρος | 22 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 320,99 €*




















