Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας επιτραπέζιος Power - 1 x Ø 34 cm - για Ø 34 cm πίτσα - έως 280 °C - Μηχανικός - μαύρο
Μέγ. Θερμοκρασία 280 °C
SKU MPOI34R

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 479,56 €
Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας επιτραπέζιος Power - 1 x Ø 34 cm - για Ø 34 cm πίτσα - έως 280 °C - Μηχανικός - μαύρο
SKU MPOI34R
Μέγ. Θερμοκρασία 280 °C
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 479,56 €
Αξεσουάρ (6)
Ανταλλακτικά (1)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Συμπαγές μέγεθος: Ο μικρός, συμπαγής φούρνος πίτσας ταιριάζει ιδανικά σε καντίνες ή εξωτερικά σνακ μπαρ. Έτσι, αξιοποιείτε τον χώρο αποδοτικά και με ευελιξία.
- Επαγγελματικές λειτουργίες: Προσφέρει παρόμοιες λειτουργίες με έναν επαγγελματικό φούρνο πίτσας. Έτσι, εξασφαλίζετε υψηλής ποιότητας πίτσα.
- Κινητικότητα: Χάρη στο χαμηλό του βάρος, ο φούρνος μπορεί να μετακινηθεί εύκολα. Αυτό επιτρέπει ευέλικτη χρήση σε διάφορες τοποθεσίες.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο ηλεκτρικός μίνι φούρνος πίτσας είναι ιδανικός για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία. Με μέγεθος πίτσας 34 εκ., είναι τέλειος για το γρήγορο και ομοιόμορφο ψήσιμο μεμονωμένων πιτσών. Η χειροκίνητη λειτουργία επιτρέπει εύκολη χρήση και ακριβή έλεγχο. Χάρη στη λειτουργία με ηλεκτρισμό, ο φούρνος είναι ιδιαίτερα ενεργειακά αποδοτικός και φιλικός προς το περιβάλλον. Ο συμπαγής σχεδιασμός του σε κόκκινο χρώμα ενσωματώνεται αρμονικά σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Ο φούρνος πίτσας διαθέτει ισχύ 2,5 kW, που εξασφαλίζει γρήγορους χρόνους προθέρμανσης. Ο τρόπος θέρμανσης με άνω και κάτω θερμότητα εγγυάται ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας για τέλεια αποτελέσματα ψησίματος. Η μέγιστη θερμοκρασία είναι 400 °C, ιδανική για αυθεντικές ιταλικές πίτσες. Η συσκευή ξεχωρίζει για την χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και την αποδοτική, υψηλής πίεσης ψεκασμένη μόνωση. Ένα ποιοτικό προϊόν ευρωπαϊκής κατασκευής που εγγυάται ανθεκτικότητα και αξιοπιστία.Συμπέρασμα και Περιοχές Εφαρμογής
Αυτός ο φούρνος πίτσας είναι εξαιρετικός για μικρές επιχειρήσεις εστίασης, πιτσαρίες ή καταστήματα γρήγορου φαγητού που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και την ενεργειακή απόδοση. Είναι ιδανικός για το ψήσιμο μεμονωμένων πιτσών διαμέτρου 34 εκ. Η απλή χειροκίνητη ρύθμιση τον καθιστά επίσης ιδανικό για γρήγορη και ευέλικτη χρήση. Μια απαραίτητη συσκευή για όσους αναζητούν επαγγελματικούς φούρνους πίτσας με συμπαγή σχεδιασμό και υψηλή απόδοση.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Κρατήστε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από τους πίσω και πλαϊνούς τοίχους καθώς και από τα γειτονικά μεγάλα μηχανήματα.
- Αφαιρέστε εντελώς το υλικό συσκευασίας, ιδιαίτερα το φελιζόλ στην κοιλότητα του φούρνου και κάτω από τις πλάκες πυρότουβλου.
- Ζεστάνετε τον φούρνο πριν από την πρώτη χρήση σταδιακά, αυξάνοντας τη θερμοκρασία κατά 50°C κάθε 30 λεπτά μέχρι τη μέγιστη θερμοκρασία.
- Ζεστάνετε τον φούρνο στη μέγιστη θερμοκρασία για τέσσερις ώρες και αφήστε την πόρτα ανοιχτή για να απελευθερωθούν οι αναπτυσσόμενοι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Συνιστούμε να καθαρίζετε τακτικά την πυρίμαχη πέτρα με μια βούρτσα ορείχαλκου για να απομακρύνετε τα υπολείμματα ψησίματος και να αποφύγετε έτσι την ανάπτυξη καπνού.
- Ποτέ μην καθαρίζετε τις πυρίμαχες πέτρες με υγρασία, καθώς μπορεί να προκληθούν ρωγμές από τάση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 530 mm |
|---|---|
| Βάθος | 430 mm |
| Ύψος | 450 mm |
Διαστάσεις Θαλάμου
| Πλάτος εσωτερικών Διαστάσεων | 350 mm |
|---|---|
| Βάθος εσωτερικών Διαστάσεων | |
| Ύψος εσωτερικών Διαστάσεων | 105 mm |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Πίτσες ανά Θάλαμο | 1 |
| Για Πίτσες με | Ø 34 cm |
Τύπος Ψησίματος
| Τύπος Θερμότητας | Άνω & κάτω Θερμότητα |
|---|---|
| Τύπος θέρμανσης | Πάνω & κάτω Θερμότητα |
| Θερμοκρασία | 50 °C έως 400 °C |
Τιμές Σύνδεσης
| Τρόπος λειτουργίας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Ισχύς | 2,50 kW |
| Τάση | 230V |
| Φάση (εις) | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 20 kg |
| Καθαρό βάρος | 18 kg |
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 651,99 €*


















