Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας επιτραπέζιος 3 kW - 590x580 mm - 4+4 x Ø 20 cm - έως 350 °C - Μηχανικός - μαύρο
Μέγ. Θερμοκρασία 350 °C
SKU PDKG20S

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 376,03 €
Ηλεκτρικός φούρνος πίτσας επιτραπέζιος 3 kW - 590x580 mm - 4+4 x Ø 20 cm - έως 350 °C - Μηχανικός - μαύρο
SKU PDKG20S
Μέγ. Θερμοκρασία 350 °C
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 376,03 €
Αξεσουάρ (5)
Ανταλλακτικά (6)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Συμπαγής σχεδιασμός: Ο μικρός, συμπαγής φούρνος πίτσας ταιριάζει ιδανικά σε καντίνες ή εξωτερικά snack bars και εξοικονομεί πολύτιμο χώρο.
- Επαγγελματικές λειτουργίες: Προσφέρει παρόμοιες λειτουργίες με έναν επαγγελματικό φούρνο πίτσας, οδηγώντας σε υψηλή ποιότητα ψησίματος.
- Φορητότητα: Λόγω του χαμηλού βάρους, ο φούρνος είναι εύκολος στη μεταφορά και ευέλικτος στη χρήση.
Περιγραφή
Γενική περιγραφή προϊόντος
Ο ηλεκτρικός μίνι φούρνος πίτσας είναι ιδανικός για την επαγγελματική γαστρονομία. Με τον συμπαγή σχεδιασμό και τον χειροκίνητο χειρισμό του, προσφέρει βέλτιστο έλεγχο κατά το ψήσιμο. Έχει σχεδιαστεί ειδικά για πίτσες διαμέτρου 20 εκ. και επιτρέπει την παρασκευή συνολικά 8 πιτσών ταυτόχρονα. Το μαύρο χρώμα και το μονωμένο περίβλημα εξασφαλίζουν ελκυστική εμφάνιση και αποτελεσματική διατήρηση της θερμότητας.Λεπτομέρειες προϊόντος
Ο φούρνος διαθέτει ισχύ 3 kW, που εγγυάται γρήγορη και ομοιόμορφη θέρμανση. Η μέθοδος θέρμανσης γίνεται μέσω άνω και κάτω θερμότητας, που προσφέρει τέλεια κρούστα και ομοιόμορφο αποτέλεσμα ψησίματος. Η θερμοκρασία ρυθμίζεται έως και 350 °C, ιδανική για διάφορα στυλ πίτσας. Ο εσωτερικός φωτισμός διευκολύνει την παρακολούθηση της διαδικασίας ψησίματος. Η ηλεκτρική λειτουργία εξασφαλίζει εύκολη χρήση και γρήγορη λειτουργία.Συμπέρασμα και πεδία εφαρμογής
Αυτός ο φούρνος πίτσας είναι τέλειος για μικρές έως μεσαίες επιχειρήσεις εστίασης, πιτσαρίες και καταστήματα γρήγορου φαγητού. Ξεχωρίζει για την αποδοτικότητα και την ευχρηστία του στην παρασκευή ποιοτικών πιτσών. Χάρη στο συμπαγές μέγεθός του, είναι κατάλληλος και για περιορισμένους χώρους. Ιδανικός για όσους θέλουν να ψήνουν επαγγελματικές πίτσες γρήγορα και αξιόπιστα.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Διατηρήστε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από τους πίσω και πλαϊνούς τοίχους καθώς και από τα γειτονικά μεγάλα μηχανήματα.
- ⚠️ Ο ηλεκτρικός μίνι φούρνος πίτσας πρέπει να εγκατασταθεί από επαγγελματία.
- Αφαιρέστε όλα τα υλικά συσκευασίας, ειδικά το φελιζόλ μέσα στην κοιλότητα του φούρνου και κάτω από τα πυρίμαχα τούβλα.
- Πριν από την πρώτη χρήση, αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50°C κάθε 30 λεπτά μέχρι να φτάσετε στη μέγιστη θερμοκρασία.
- Στη συνέχεια, προθερμάνετε τον φούρνο για 4 ώρες στη μέγιστη θερμοκρασία.
- Κατά τη διάρκεια του καψίματος, αφήστε την πόρτα ανοιχτή για να διαφύγουν οι αναπτυσσόμενοι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Καθαρίζετε τακτικά την πυρότουβλο με μια ορειχάλκινη βούρτσα για να αφαιρέσετε υπολείμματα ψησίματος.
- Αποφύγετε τον καπνό με σχολαστικό καθαρισμό της πέτρας.
- Ποτέ μην καθαρίζετε τις πυρότουβλες με υγρασία για να αποτρέψετε ρωγμές από τάσεις.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 590 mm |
|---|---|
| Βάθος | 580 mm |
| Ύψος | 530 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις
| Πλάτος | 420 mm |
|---|---|
| Βάθος | 400 mm |
| Ύψος | 160 mm |
Λεπτομέρειες
| Αριθμός Θαλάμων | 2 Θάλαμοι ψησίματος |
|---|---|
| Πίτσες ανά Θάλαμο | 4 |
| Για Πίτσες με | Ø 20 cm |
Τύπος Ψησίματος
| Τύπος Θερμότητας | Άνω & κάτω Θερμότητα |
|---|---|
| Θερμοκρασία έως | 350 °C |
| Χρονοδιακόπτης | 120 ' |
Τιμές Σύνδεσης
| Τρόπος λειτουργίας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Ισχύς | 3 kW |
| Τάση | 230V |
| Φάση (εις) | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 34 kg |
| Καθαρό βάρος | 37 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 475,99 €*
















