Ηλεκτρικός-Φούρνος Combi - Ψηφιακός - 7x GN 1/1
Μαγείρεμα πολλαπλών επιπέδων - max. 270 °C
SKU KDDTE711SCN

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 5.862,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Ηλεκτρικός-Φούρνος Combi - Ψηφιακός - 7x GN 1/1
SKU KDDTE711SCN
Μαγείρεμα πολλαπλών επιπέδων - max. 270 °C
RRP 5.862,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Spare Parts (2)
Description
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Χαμηλή κατανάλωση Ενέργειας με υψηλής Ποιότητας Μόνωση
- AirflowLogic - έξυπνη κυκλοφορία αέρα
- Τεχνολογία Humilogic για ακριβή έλεγχο της υγρασίας
Σχεδιασμός
- Φούρνος Ατμού Combi
- Περιλαμβάνεται η θήκη: 7 x GN 1/1
- Εσωτερικό Τζάμι μπορεί να ανοίξει για Kαθαρισμό
- Μεντεσές Πόρτας δεξιά / Χειρολαβή Πόρτας αριστερά
- με Λεκάνη συμπυκνωμάτων κάτω από την Πόρτα
- Θερμοστάτης Ασφαλείας
- Με λειτουργία προθέρμανσης και ψύξης
- Πέλματα Βιδωτά ρυθμιζόμενου Ύψους
- Δοκιμασμένα και πιστοποιημένα πρότυπα CB
Ποιότητα
- Στρογγυλεμένες Γωνίες εσωτερικά
- Γυάλινη Πόρτα με διπλά Τζάμια
- Υψηλής ποιότητας γυάλινη προστασία
- Χειρολαβή Πόρτας από Πλαστικό
Θάλαμος Μαγειρέματος
- Παραγωγή Ατμού μέσω ρυθμιζόμενης απευθείας Έγχυσης
- Σύστημα άμεσου Ατμού με αυτόματο Έλεγχο 0 Επίπεδα
- Η Λειτουργία Ατμού μπορεί να απενεργοποιηθεί εντελώς
- Κινητήρας με Αναστροφή
- Σύστημα αμφίδρομης Ανακυκλοφορίας Aέρα
- Ομοιόμορφη κατανομή Θερμότητας
Χειρισμός/ρύθμιση Λειτουργίας
- Ψηφιακή Οθόνη
- 100 Θέσεις Μνήμης Προγράμματος για Συνταγές
Δυνατότητες μαγειρέματος
- Μαγείρεμα / Ψήσιμο / Σιγοψήσιμο / Γκριλ
- Ψήσιμο
- Άτμιση / Αφύγρανση
- Ξεπάγωμα
- Χαμηλές Θερμοκρασίες Μαγειρέματος
Σημείωση
- Αυτή η Συσκευή απαιτεί σταθερή Σύνδεση Νερού!
- Γιά εξασφάλιση της σωστής Λειτουργίας της Συσκευής, συνιστούμε να αφαιρείτε τα Άλατα.
- Εάν έχετε συνδέσει Αφαλατωτή στο Σύστημα, λάβετε υπόψη ότι η Κασέτα πρέπει να ανανεωθεί μετά από περίπου 1.500-2.000 Λίτρα τρεχούμενου Νερού. Ο πραγματικός μέγιστος Ρυθμός ροής εξαρτάται από τη Σκληρότητα του Νερού.
Παραδοτέα
- 7 x αναρτήσεις
- GN Δοχείο δεν περιλαμβάνεται στα Παραδοτέα
Οδηγίες
- Παράγεται φυσικά σύμφωνα με τις οδηγίες υγιεινής και ασφάλειας
- Το προϊόν φέρει σήμανση CE σύμφωνα με την οδηγία
- Το υλικό συμμορφώνεται με τα ευρωπαϊκά πρότυπα τροφίμων
Technical data
Διαστάσεις
| Πλάτος | 730 mm |
|---|---|
| Βάθος | 849 mm |
| Ύψος | 850 mm |
Λεπτομέρειες
| Λειτουργία | Ψηφιακή |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 30 °C έως 270 °C |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Σύνδεση Νερού | 3/4" Ίντσες (βιδωτό, θηλυκό) |
| Αυτή η συσκευή απαιτεί σταθερή σύνδεση νερού! |
Χώρος Μαγειρέματος
| Φωτισμός | LED |
|---|---|
| Παραγωγή Ατμού | Ρυθμιζόμενη απευθείας Έγχυση |
| Χωρητικότητα | 7 GN 1/1 |
| Απόσταση ανάμεσα στις Ράγες ώθησης | 68 mm |
| Γαρφάσεις | 10 |
Τιμές Σύνδεσης
| Ισχύς | 10,40 kW |
|---|---|
| Τάση | 400V |
| Φάση (εις) | 3N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 102 kg |
| Καθαρό βάρος | 96 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 5.862,99 €*



















