Φούρνος Πίτσας Τούνελ Αερίου Power 45 kW - 1980x2450 mm - Αφής - Πλάτος ιμάντα: 1000 mm - έως 350 °C - στοιβαζόμενος - περιλαμβ. βάση & ρόδες
ανά Ώρα: 200 Πίτσες των 30 εκ.
SKU DPZ20030GN#UDZ20030G4

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 27.212,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 16.501,72 €
Φούρνος Πίτσας Τούνελ Αερίου Power 45 kW - 1980x2450 mm - Αφής - Πλάτος ιμάντα: 1000 mm - έως 350 °C - στοιβαζόμενος - περιλαμβ. βάση & ρόδες
Αξιολογήστε τώρα
SKU DPZ20030GN#UDZ20030G4
ανά Ώρα: 200 Πίτσες των 30 εκ.
RRP 27.212,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 16.501,72 €
Αξεσουάρ (6)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Νο 1 μεταξύ των φούρνων διαδρομής στην Ευρώπη: Οι πελάτες επωφελούνται από την αποδεδειγμένη ποιότητα και την υψηλή αξιοπιστία.
- Κατασκευασμένο στην Ιταλία: Αντιπροσωπεύει άριστη επεξεργασία και ανθεκτικά υλικά.
- 10 προγράμματα ψησίματος: Προσφέρει ευέλικτες ρυθμίσεις για χρόνο ψησίματος, θερμοκρασία και απόδοση, για τέλεια αποτελέσματα ψησίματος.
- Βελτιστοποιημένο σύστημα αερισμού: Εξασφαλίζει γρήγορα και ομοιόμορφα αποτελέσματα ψησίματος στους 350°C.
- Λειτουργία οικονομίας: Εξοικονομεί ενέργεια σε μικρότερες παραγωγικές ποσότητες και μειώνει το λειτουργικό κόστος.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο φούρνος συνεχούς ροής αερίου με πλάτος 1000mm είναι ιδανικός για την επαγγελματική παραγωγή πίτσας. Ισχυρός με 45 kW, εξασφαλίζει γρήγορο και ομοιόμορφο ψήσιμο. Η λειτουργία γίνεται άνετα μέσω ενός σύγχρονου πάνελ αφής, που επιτρέπει μια διαισθητική διαχείριση. Χάρη στη θέρμανση με κυκλοφορία αέρα, η θερμότητα κατανέμεται βέλτιστα, εξασφαλίζοντας ένα τέλειο αποτέλεσμα ψησίματος.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Με μέγιστη θερμοκρασία 350 °C, ο φούρνος είναι κατάλληλος για πίτσες διαμέτρου 30 cm. Μπορούν να παρασκευαστούν έως και 200 πίτσες ανά ώρα, καθιστώντας τον ιδιαίτερα αποδοτικό για τη λειτουργία εστιατορίων. Η υψηλής ποιότητας μόνωση εξοικονομεί ενέργεια, ενώ τα θερμοστοιχεία ασφαλείας και ο θερμοστάτης παρέχουν αξιόπιστη προστασία. Το πατενταρισμένο σύστημα διατηρεί το εξωτερικό περίβλημα δροσερό, και η συνδεσιμότητα IoT επιτρέπει απομακρυσμένο έλεγχο μέσω εφαρμογής.Συμπέρασμα και Περιοχές Εφαρμογής
Αυτός ο φούρνος συνεχούς ροής αερίου είναι η τέλεια λύση για πιτσαρίες και επιχειρήσεις εστίασης με υψηλές απαιτήσεις παραγωγής. Υψηλή χωρητικότητα και εύκολη λειτουργία τον καθιστούν απαραίτητο βοηθό στην επαγγελματική καθημερινότητα. Ιδανικός για συνεχή λειτουργία, προσφέρει αποδοτικότητα, ασφάλεια και σύγχρονη τεχνολογία για τα καλύτερα αποτελέσματα ψησίματος.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Η σύνδεση όλων των συσκευών αερίου πρέπει να πραγματοποιείται από ειδικό τεχνικό.
- ⚠️ Συνιστάται η εγκατάσταση συστήματος εξαερισμού για τη διασφάλιση βέλτιστης απόδοσης.
- ⚠️ Διατηρήστε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από τους πίσω και πλευρικούς τοίχους καθώς και από τις γειτονικές μεγάλες συσκευές.
- Αφαιρέστε πλήρως το υλικό συσκευασίας.
- Βεβαιωθείτε ότι έχετε αφαιρέσει το διογκωμένο πολυστυρένιο από τον θάλαμο ψησίματος και κάτω από τα πυρότουβλα.
- Πριν από την πρώτη χρήση, ο φούρνος πρέπει να καεί για την προετοιμασία του.
- Αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50 °C κάθε 30 λεπτά, μέχρι να επιτευχθεί η μέγιστη θερμοκρασία.
- Ζεστάνετε τον φούρνο στη μέγιστη θερμοκρασία για τέσσερις ώρες.
- Κατά τη διάρκεια της καύσης, αφήστε την πόρτα ανοιχτή για να διαφεύγουν οι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Αφαιρείτε τα υπολείμματα ψησίματος στον φούρνο τακτικά.
- Καθαρίζετε τον φούρνο σχολαστικά μετά από κάθε χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen Gesamt
| Πλάτος | 1.980 mm |
|---|---|
| Βάθος | 2.450 mm |
| Ύψος | 1.200 mm |
Abmessungen Förderband
| Εύρος ζώνης | 1.000 mm |
|---|---|
| Μήκος Τιράντας | 2.450 mm |
| Τμήμα φούρνου | 1.300 mm |
Abmessungen je Ofen
| Καθαρό Πλάτος εξωτερικής Διάστασης | 1.980 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος εξωτερικής Διάστασης | 2.450 mm |
| Καθαρό Ύψος εξωτερικής Διάστασης | 720 mm |
Abmessungen Untergestell
| Καθαρό Πλάτος Υποπλαισίου | 1.715 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος Υποπλαισίου | 1.300 mm |
| Καθαρό Ύψος Υποπλαισίου | 480 mm |
Details
| Λειτουργία | Οθόνη Αφής |
|---|---|
| Αριθμός Θαλάμων ψησίματος | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Ελάχιστος χρόνος ψησίματος | 2,33 ' |
| Μέγιστος χρόνος ψησίματος | 30 ' |
| Αριθμός Πίτσες ανά Θάλαμο ψησίματος ανά Ώρα | 200 |
| Διάμετρος Πίτσας | 30 cm |
Backart
| Τύπος θέρμανσης | Ανακυκλωμένος αέρας |
|---|---|
| Θερμοκρασία προς: | 350 °C |
Anschlusswerte
| Τρόπος Λειτουργίας | Αέριο |
|---|---|
| Ισχύς | 45 kW |
| Διάμετρος Σύνδεσης φυσικού Αερίου | 1/2" |
| Σύνδεση Ρεύματος | 230V |
| Φάση | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση Παράδοσης | Μερικώς συναρμολογημένο |
| Μεικτό Βάρος | 774 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 27.212,99 €*













