Φούρνος Πίτσας Τούνελ Αερίου - 1030x1300 mm - έως 350 °C - Αφής - στοιβαζόμενος - Πλάτος ιμάντα: 400 mm - περιλαμβ. βάση
ανά ώρα: 30 Πίτσες των 30 εκ.
SKU DPZ3030GN#UDZ3030G

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 6.030,91 €
Φούρνος Πίτσας Τούνελ Αερίου - 1030x1300 mm - έως 350 °C - Αφής - στοιβαζόμενος - Πλάτος ιμάντα: 400 mm - περιλαμβ. βάση
Αξιολογήστε τώρα
SKU DPZ3030GN#UDZ3030G
ανά ώρα: 30 Πίτσες των 30 εκ.
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 6.030,91 €
Αξεσουάρ (6)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Αριθμός 1 μεταξύ των φούρνων συνεχούς ροής στην Ευρώπη: Λαμβάνετε ένα δοκιμασμένο κορυφαίο προϊόν με υψηλή ποιότητα και αξιοπιστία.
- Κατασκευασμένο στην Ιταλία: Εγγυημένη υψηλής ποιότητας κατασκευή και καινοτόμα τεχνολογία από την Ιταλία.
- 10 προγράμματα ψησίματος με δυνατότητες ρύθμισης: Ευέλικτο ψήσιμο μέσω ατομικής προσαρμογής του χρόνου ψησίματος, της θερμοκρασίας και της ισχύος.
- Βελτιστοποιημένο σύστημα αερισμού: Εξασφαλίζει τέλεια και γρήγορα αποτελέσματα ψησίματος στους 350°C.
- Λειτουργία οικονομίας: Εξοικονομεί ενέργεια και μειώνει το κόστος σε χαμηλότερους όγκους παραγωγής.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο φούρνος συνεχούς ροής αερίου με οθόνη αφής είναι ιδανικός για την επαγγελματική παρασκευή πίτσας διαμέτρου έως 30 εκ. Ισχυρός με 9 kW, εξασφαλίζει αποδοτικό και γρήγορο ψήσιμο. Το πλάτος 400 mm επιτρέπει βέλτιστη ταχύτητα μεταφοράς. Η θερμότητα κυκλοφορίας αέρα εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας. Το ενσωματωμένο υποστήριγμα παρέχει σταθερή τοποθέτηση και εργονομικό ύψος εργασίας.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Το σύγχρονο πάνελ αφής επιτρέπει τον διαισθητικό έλεγχο του φούρνου. Το θερμοστοιχείο ασφαλείας παρακολουθεί τη φλόγα και διακόπτει αυτόματα την παροχή αερίου σε περίπτωση σβησίματος. Η υψηλής ποιότητας μόνωση καθιστά τον φούρνο ιδιαίτερα ενεργειακά αποδοτικό. Με το κουμπί αντιστροφής, η κατεύθυνση του ιμάντα μεταφοράς μπορεί να αλλάξει εύκολα. Η θερμοκρασία ρυθμίζεται έως 350 °C. Επιπλέον, η συνδεσιμότητα IoT επιτρέπει απομακρυσμένο έλεγχο μέσω εφαρμογής και αυτοματοποιημένο εβδομαδιαίο προγραμματισμό.Συμπέρασμα και Περιοχές Χρήσης
Αυτός ο φούρνος συνεχούς ροής αερίου είναι τέλειος για τη γαστρονομία και τις πιτσαρίες που απαιτούν γρήγορη, αξιόπιστη και ενεργειακά αποδοτική παραγωγή πίτσας. 30 πίτσες ανά ώρα εγγυώνται υψηλές αποδόσεις σε επαγγελματική χρήση. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή και την σύγχρονη τεχνολογία, ο φούρνος είναι ιδανικός για καθημερινή χρήση στη γαστρονομία. Ο συνδυασμός ασφάλειας, άνεσης και ψηφιακής διασύνδεσης τον καθιστά απαραίτητο συνεργάτη σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Όλες οι συσκευές με αέριο πρέπει να συνδεθούν από ειδικό τεχνικό.
- ⚠️ Συνιστάται σύστημα εξαερισμού για βέλτιστη απόδοση.
- ⚠️ Τηρείτε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από πίσω, πλαϊνούς τοίχους και γειτονικές μεγάλες συσκευές.
- Αφαιρέστε πλήρως τα υλικά συσκευασίας, συμπεριλαμβανομένου του φελιζόλ στην κοιλότητα του φούρνου και κάτω από τα πυρότουβλα.
- Καψαλίστε τον φούρνο πριν από την πρώτη χρήση: αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50°C κάθε 30 λεπτά.
- Φτάστε στην μέγιστη θερμοκρασία και θερμάνετε τον φούρνο για 4 ώρες.
- Κατά τη διάρκεια του καψαλίσματος κρατήστε την πόρτα ανοιχτή για να απελευθερωθούν οι αναδυόμενοι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Αφαιρείτε τα υπολείμματα ψησίματος στον φούρνο τακτικά.
- Καθαρίζετε τον φούρνο σχολαστικά μετά από κάθε χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Abmessungen Gesamt
| Πλάτος | 1.030 mm |
|---|---|
| Βάθος | 1.300 mm |
| Ύψος | 1.070 mm |
Abmessungen Förderband
| Εύρος ζώνης | 400 mm |
|---|---|
| Μήκος Τιράντας | 1.300 mm |
| Τμήμα φούρνου | 580 mm |
Abmessungen je Ofen
| Καθαρό Πλάτος εξωτερικής Διάστασης | 1.030 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος εξωτερικής Διάστασης | 1.300 mm |
| Καθαρό Ύψος εξωτερικής Διάστασης | 440 mm |
Abmessungen Untergestell
| Καθαρό Πλάτος Υποπλαισίου | 765 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος Υποπλαισίου | 580 mm |
| Καθαρό Ύψος Υποπλαισίου | 620 mm |
Details
| Λειτουργία | Οθόνη Αφής |
|---|---|
| Αριθμός Θαλάμων ψησίματος | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Ελάχιστος χρόνος ψησίματος | 1,75 ' |
| Μέγιστος χρόνος ψησίματος | 30 ' |
| Αριθμός Πίτσες ανά Θάλαμο ψησίματος ανά Ώρα | 30 |
| Διάμετρος Πίτσας | 30 cm |
Backart
| Τύπος θέρμανσης | Ανακυκλωμένος αέρας |
|---|---|
| Θερμοκρασία προς: | 350 °C |
Anschlusswerte
| Τρόπος Λειτουργίας | Αέριο |
|---|---|
| Ισχύς | 9 kW |
| Διάμετρος Σύνδεσης φυσικού Αερίου | 1/2" |
| Σύνδεση Ρεύματος | 230V |
| Φάση | 1N/PE |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Lieferung
| Μέθοδος Αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση Παράδοσης | Μερικώς συναρμολογημένο |
| Μεικτό Βάρος | 182 kg |
| Καθαρό Βάρος | 135 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 9.447,99 €*












