Φούρνος πίτσας ξύλου - 755x815 mm - για Ø 60 cm πίτσα - έως 400 °C - μαύρο - περιλαμβ. βάση
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
SKU HPOUE7S

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 1.738,58 €
Φούρνος πίτσας ξύλου - 755x815 mm - για Ø 60 cm πίτσα - έως 400 °C - μαύρο - περιλαμβ. βάση
Αξιολογήστε τώρα
SKU HPOUE7S
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 1.738,58 €
Αξεσουάρ (5)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Βέλτιστη και ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας: Αυτό εξασφαλίζει τέλεια ψημένες πίτσες χωρίς ζεστά ή κρύα σημεία.
- Γρήγορος χρόνος ψησίματος (60-90 δευτερόλεπτα): Μπορείτε να ετοιμάσετε πολλές πίτσες σε σύντομο χρονικό διάστημα, εξοικονομώντας πολύτιμο χρόνο.
- Αυθεντική, καπνιστή γεύση: Ο ξυλόφουρνος δίνει στις πίτσες σας μια απαράμιλλη αρωματική γεύση που θα σας ενθουσιάσει.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο ξυλόφουρνος πίτσας - Μαύρος - με βάση είναι ιδανικός για την επαγγελματική παρασκευή πίτσας διαμέτρου 35 εκ. Ξεχωρίζει για τη χειροκίνητη λειτουργία του και τη χρήση ξύλου ως καύσιμου υλικού, προσφέροντας μια αυθεντική γευστική εμπειρία. Ο σύγχρονος σχεδιασμός του εντάσσεται κομψά σε κάθε περιβάλλον εστίασης. Χάρη στους ενσωματωμένους τροχούς, ο φούρνος είναι ευέλικτος και φορητός.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Αυτός ο μονόχωρος φούρνος πίτσας φτάνει θερμοκρασίες έως και 400 °C και λειτουργεί με άμεση θερμότητα, εξασφαλίζοντας γρήγορο και ομοιόμορφο ψήσιμο. Η στιβαρή βάση παρέχει σταθερότητα και διευκολύνει τη χρήση. Με χωρητικότητα για μία πίτσα κάθε φορά, είναι τέλειος για μικρότερες επιχειρήσεις εστίασης ή πιτσαρίες. Η απλή λειτουργία τον καθιστά ελκυστικό και για αρχάριους.Συμπέρασμα και Περιοχές Χρήσης
Ο ξυλόφουρνος πίτσας αποτελεί την ιδανική λύση για όσους εκτιμούν την παραδοσιακή πίτσα ψημένη σε ξυλόφουρνο. Ενδείκνυται ιδιαίτερα για πιτσαρίες, επιχειρήσεις εστίασης και υπηρεσίες catering που επιθυμούν να παρασκευάζουν γρήγορα και αποτελεσματικά πίτσα υψηλής ποιότητας. Ο ανθεκτικός σχεδιασμός και η φορητότητά του τον καθιστούν πολυχρηστικό και μακροχρόνιο. Ένα απαραίτητο εργαλείο για αυθεντική απόλαυση πίτσας.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Διατηρείτε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από τις πίσω και πλευρικές επιφάνειες καθώς και από γειτονικές μεγάλες συσκευές.
- ⚠️ Οι ξυλόφουρνοι πίτσας προορίζονται μόνο για εξωτερική χρήση.
- ⚠️ Για εσωτερική χρήση, επικοινωνήστε με τον καπνοδοχο πριν τη χρήση.
- Αφαιρέστε πλήρως τα υλικά συσκευασίας, ειδικά το φελιζόλ από τον θάλαμο ψησίματος και κάτω από τα πυρίμαχα τούβλα.
- Προθερμάνετε τον φούρνο πριν από την πρώτη χρήση: αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50 °C κάθε 30 λεπτά.
- Φτάστε στην μέγιστη θερμοκρασία και θερμάνετε τον φούρνο για 4 ώρες.
- Κατά τη διάρκεια της προθέρμανσης, αφήνετε την πόρτα ανοιχτή για να απελευθερωθούν οι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Καψίματα υπολειμμάτων τροφίμων στον πυθμένα του φούρνου για την αφαίρεση υπολειμμάτων.
- Μετά την ψύξη, καθαρίστε προσεκτικά τον πυθμένα με μια βούρτσα ορείχαλκου.
- Αφαιρέστε πλήρως τα παλιά υπολείμματα στάχτης πριν από κάθε νέα ανάφλεξη.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 755 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος | 815 mm |
| Καθαρό Ύψος | 1.465 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις
| Διάμετρος | 600 mm |
|---|---|
| Ύψος εσωτερικών Διαστάσεων | 265 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις Πόρτας
| Πλάτος Πόρτας | 360 mm |
|---|---|
| Ύψος Πόρτας | 265 mm |
Διαστάσεις Υποπλαισίου
| Καθαρό Πλάτος Υποπλαισίου | 710 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος Υποπλαισίου | 705 mm |
| Καθαρό Ύψος Υποπλαισίου | 822 mm |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Ξύλο |
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Τύπος θέρμανσης | Άμεση θέρμανση |
| Θερμοκρασία έως | 400 °C |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Ασυναρμολόγητο |
| Μικτό βάρος | 125 kg |
| Καθαρό βάρος | 88 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 2.711,99 €*















