Φούρνος πίτσας ξύλου - 755x815 mm - για Ø 60 cm πίτσα - έως 400 °C - κόκκινο - περιλαμβ. βάση
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
SKU HPOUE7R

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 1.738,58 €
Φούρνος πίτσας ξύλου - 755x815 mm - για Ø 60 cm πίτσα - έως 400 °C - κόκκινο - περιλαμβ. βάση
Αξιολογήστε τώρα
SKU HPOUE7R
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 1.738,58 €
Αξεσουάρ (5)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Βέλτιστη και ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας: Αυτό εξασφαλίζει τέλεια αποτελέσματα ψησίματος, καθώς η θερμότητα φτάνει ομοιόμορφα παντού.
- Γρήγορος χρόνος ψησίματος (60-90 δευτερόλεπτα): Μπορείτε να απολαύσετε την πίτσα σας σε ελάχιστο χρόνο, εξοικονομώντας χρόνο και αυξάνοντας την απόλαυση.
- Αυθεντική, καπνιστή γεύση: Ο ξυλόφουρνος προσδίδει στην πίτσα μια μοναδική γεύση που δεν προσφέρουν οι συμβατικοί φούρνοι.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο ξυλόφουρνος πίτσας - κόκκινος - με βάση είναι ιδανικός για όσους επιθυμούν να απολαύσουν αυθεντική πίτσα με ξυλόφουρνο. Η χειροκίνητη λειτουργία επιτρέπει ακριβή έλεγχο της διαδικασίας ψησίματος. Ο μοντέρνος σχεδιασμός ενσωματώνεται άψογα σε κάθε περιβάλλον εστίασης. Με τη συμπαγή του διάσταση, αυτός ο φούρνος είναι εξαιρετικός για επαγγελματική χρήση σε πιτσαρίες και επιχειρήσεις εστίασης.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Ο φούρνος χωράει 1 πίτσα διαμέτρου 35 εκ., ιδανικός για ατομικές μερίδες. Η θερμοκρασία φτάνει έως και 400 °C, εξασφαλίζοντας την ιδανική θερμότητα ψησίματος. Η άμεση θερμότητα προσφέρει τραγανή βάση και ομοιόμορφο ρόδισμα. Εξοπλισμένος με βάση σε ρόδες, ο φούρνος είναι ευέλικτος και εύκολος στη μετακίνηση. Η απλή χρήση τον καθιστά ελκυστικό και για αρχάριους.Συμπέρασμα και Περιοχές Χρήσης
Αυτός ο ξυλόφουρνος πίτσας αποτελεί την τέλεια επιλογή για επιχειρήσεις εστίασης και πιτσαρίες που δίνουν έμφαση στην παραδοσιακή τέχνη ψησίματος. Ξεχωρίζει για την ανθεκτικότητά του και τον ελκυστικό σχεδιασμό. Ιδανικός για χρήση σε εστιατόρια, ταχυφαγεία και catering. Με αυτόν τον φούρνο, η πίτσα πετυχαίνει πάντα υψηλής ποιότητας γεύση με αυθεντικό άρωμα ξυλόφουρνου. Μια απαραίτητη συσκευή για όσους θέλουν να ψήνουν επαγγελματική πίτσα.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Οι ξυλόφουρνοι πίτσας προορίζονται αποκλειστικά για εξωτερική χρήση.
- ⚠️ Για χρήση σε εσωτερικούς χώρους, πρέπει να επικοινωνήσετε με τον καπνοδοχοκαθαριστή.
- ⚠️ Πρέπει να τηρείται ελάχιστη απόσταση 15 εκ. από πίσω και πλαϊνούς τοίχους ή γειτονικές μεγάλες συσκευές.
- Αφαιρέστε πλήρως τα υλικά συσκευασίας, ειδικά το φελιζόλ στην κοιλότητα ψησίματος και κάτω από τα πυρότουβλα.
- Πριν από την πρώτη χρήση, καψιμο του φούρνου: Αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50°C κάθε 30 λεπτά, έως ότου επιτευχθεί η μέγιστη θερμοκρασία.
- Ζεστάνετε τον φούρνο στη μέγιστη θερμοκρασία για 4 ώρες.
- Κατά τη διάρκεια του καψίματος, αφήνετε την πόρτα ανοιχτή για να διαφύγουν οι αναπτυσσόμενοι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Αφήστε τα υπολείμματα τροφίμων να καούν στον πάτο του φούρνου.
- Μετά την ψύξη, καθαρίστε τον πάτο με μια βούρτσα ορείχαλκου.
- Αφαιρέστε τα παλιά υπολείμματα στάχτης πριν από κάθε ανάφλεξη.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 755 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος | 815 mm |
| Καθαρό Ύψος | 1.465 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις
| Διάμετρος | 600 mm |
|---|---|
| Ύψος εσωτερικών Διαστάσεων | 265 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις Πόρτας
| Πλάτος Πόρτας | 360 mm |
|---|---|
| Ύψος Πόρτας | 200 mm |
Διαστάσεις Υποπλαισίου
| Καθαρό Πλάτος Υποπλαισίου | 710 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος Υποπλαισίου | 705 mm |
| Καθαρό Ύψος Υποπλαισίου | 822 mm |
Λεπτομέρειες
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Τρόπος λειτουργίας | Ξύλο |
| Τύπος θέρμανσης | Άμεση θέρμανση |
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Θερμοκρασία έως | 400 °C |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Ασυναρμολόγητο |
| Μικτό βάρος | 125 kg |
| Καθαρό βάρος | 88 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 2.611,99 €*















