Φούρνος πίτσας αερίου Power 11 kW - 850x920 mm - 1 x Ø 70 cm - για Ø 70 cm πίτσα - έως 400 °C - Μηχανικός - μαύρο - περιλαμβ. βάση με ράφι
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
SKU GPOUE8S

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 3.394,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 2.057,50 €
Φούρνος πίτσας αερίου Power 11 kW - 850x920 mm - 1 x Ø 70 cm - για Ø 70 cm πίτσα - έως 400 °C - Μηχανικός - μαύρο - περιλαμβ. βάση με ράφι
SKU GPOUE8S
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
RRP 3.394,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 2.057,50 €
Αξεσουάρ (5)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Βέλτιστη και ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας: Αυτό εξασφαλίζει τέλεια ψημένες πίτσες χωρίς σημεία υπερθέρμανσης. Ο πελάτης λαμβάνει πάντα σταθερά αποτελέσματα ψησίματος.
- Υψηλής ποιότητας καυστήρες αερίου: Εγγυώνται υψηλή απόδοση και ανθεκτικότητα. Έτσι, ο αγοραστής επωφελείται από αξιόπιστη και αποδοτική λειτουργία.
- Κάθε καυστήρας ρυθμίζεται ξεχωριστά: Έτσι, η θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί ατομικά. Ο χρήστης έχει μέγιστο έλεγχο για διαφορετικές απαιτήσεις ψησίματος.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Φούρνος Πίτσας Υγραερίου με χειροκίνητο χειρισμό: Αυτός ο φούρνος πίτσας είναι ιδανικός για επαγγελματική γαστρονομία και πιτσαρίες. Συμπεριλαμβάνεται βάση: Προσφέρει σταθερή και εργονομική επιφάνεια εργασίας. Μαύρος σχεδιασμός: Εντάσσεται μοντέρνα και κομψά σε κάθε περιβάλλον κουζίνας. Κατάλληλος για πίτσες διαμέτρου 35 εκ: Τέλειος για κλασικές ιταλικές πίτσες.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Ισχύς 11 kW: Διασφαλίζει γρήγορη και ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας. Ρύθμιση θερμοκρασίας έως 400 °C: Επιτρέπει βέλτιστα αποτελέσματα ψησίματος. Κάτω θέρμανση ως τρόπος θέρμανσης: Εγγυάται τραγανή βάση. Υψηλής ποιότητας, ανεξάρτητα ρυθμιζόμενοι καυστήρες υγραερίου: Αυξάνουν την ευελιξία και την ασφάλεια κατά το ψήσιμο. Με θερμοστοιχείο ασφαλείας και βαλβίδα ασφαλείας: Αυτόματη απενεργοποίηση σε περίπτωση απώλειας φλόγας για μέγιστη ασφάλεια.Συμπέρασμα και Περιοχές Εφαρμογής
Αυτός ο φούρνος πίτσας υγραερίου αποτελεί την τέλεια λύση για επιχειρήσεις εστίασης που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και την ασφάλεια. Εύκολος χειρισμός και μοντέρνος σχεδιασμός: Υποστηρίζουν αποτελεσματική εργασία. Ιδανικός για πιτσαρίες και επιχειρήσεις γαστρονομίας: Η ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας εξασφαλίζει τέλειες πίτσες. Ιδανικός για όσους αναζητούν έναν αξιόπιστο, ισχυρό φούρνο πίτσας με χειροκίνητο έλεγχο.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ All gas appliances must be installed by a qualified professional.
- ⚠️ An extraction system is recommended for optimal performance.
- ⚠️ Maintain at least 15 cm distance from walls and other large appliances.
- Remove all packaging material completely, especially polystyrene in the baking chamber and under the firebricks.
- Before first use, cure the oven: Increase the temperature by 50°C every 30 minutes until the maximum temperature is reached.
- Heat the oven at maximum temperature for 4 hours, leaving the door open to allow residues to escape.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Καθαρίζετε τακτικά την πυρότουβλο με μια βούρτσα από ορείχαλκο για να αφαιρείτε τα υπολείμματα ψησίματος.
- Αποφύγετε την επαφή της πυρότουβλου με υγρασία, καθώς αυτό μπορεί να προκαλέσει ρωγμές από τάση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 850 mm |
|---|---|
| Βάθος | 920 mm |
| Καθαρό Ύψος | 1.450 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις
| Διάμετρος | 700 mm |
|---|---|
| Ύψος εσωτερικών Διαστάσεων | 265 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις Πόρτας
| Πλάτος Πόρτας | 360 mm |
|---|---|
| Ύψος Πόρτας | 200 mm |
Διαστάσεις Υποπλαισίου
| Καθαρό Πλάτος Υποπλαισίου | 710 mm |
|---|---|
| Καθαρό Βάθος Υποπλαισίου | 705 mm |
| Καθαρό Ύψος Υποπλαισίου | 822 mm |
Λεπτομέρειες
| Τύπος Συσκευής | Φούρνος Πίτσας Αερίου |
|---|---|
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Τύπος Θερμότητας | Θερμοκρασία κάτω |
| Εύρος θερμοκρασίας έως | 400 °C |
| Τρόπος λειτουργίας | Αέριο |
Τιμές Σύνδεσης
| Ισχύς | 11 kW |
|---|
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Ασυναρμολόγητο |
| Μικτό βάρος | 174 kg |
| Καθαρό βάρος | 110,50 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 3.394,99 €*















