Φούρνος πίτσας αερίου εξωτερικού χώρου Power 4,65 kW - για Ø 30 cm πίτσα - έως 500 °C - περιλαμβ. αδιάβροχη τσάντα μεταφοράς
Θερμοκρασία: 300 °C έως και 500 °C
SKU TPOGL3

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 152,31 €
Φούρνος πίτσας αερίου εξωτερικού χώρου Power 4,65 kW - για Ø 30 cm πίτσα - έως 500 °C - περιλαμβ. αδιάβροχη τσάντα μεταφοράς
SKU TPOGL3
Θερμοκρασία: 300 °C έως και 500 °C
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 152,31 €
Αξεσουάρ (6)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Γρήγορος χρόνος προθέρμανσης: Ο φούρνος φτάνει στην ιδανική θερμοκρασία σε μόλις 15-20 λεπτά, ώστε να μπορείτε να ξεκινήσετε το ψήσιμο γρήγορα.
- Πολύπλευρη χρήση: Μπορείτε να ετοιμάσετε όχι μόνο πίτσες, αλλά και μπαγκέτες, φλαμπί, ψωμί, λαχανικά και μπριζόλες.
- Συμπαγής και φορητός σχεδιασμός: Ελαφρύς και εύκολος στη μεταφορά, ιδανικός για κήπο, μπαλκόνι ή κάμπινγκ.
- Σύντομος χρόνος ψησίματος: Οι πίτσες ψήνονται τραγανές σε περίπου 60 δευτερόλεπτα χάρη στις υψηλές θερμοκρασίες.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο εξωτερικός φούρνος πίτσας με αέριο είναι ιδανικός για όσους επιθυμούν να ετοιμάσουν αυθεντική πίτσα διαμέτρου 30 εκ. στον κήπο τους. Με μέγιστη θερμοκρασία έως 500°C, προσφέρει επαγγελματική ποιότητα ψησίματος. Η χειροκίνητη λειτουργία εξασφαλίζει εύκολη χρήση, ενώ ο συμπαγής σχεδιασμός και η παρεχόμενη τσάντα μεταφοράς διευκολύνουν τη φορητή χρήση.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Ο φούρνος πίτσας λειτουργεί με ισχυρή θερμάστρα αερίου 4,65 kW και χρησιμοποιεί άνω θερμότητα για τέλεια αποτελέσματα ψησίματος. Ένα ενσωματωμένο θερμοστοιχείο ασφαλείας παρακολουθεί τη φλόγα και διακόπτει αυτόματα την παροχή αερίου σε περίπτωση που η φλόγα σβήσει. Αυτός ο φούρνος πίτσας έχει σχεδιαστεί ειδικά για εξωτερική χρήση και είναι ιδανικός για τον κήπο, τη βεράντα ή το κάμπινγκ.Συμπέρασμα και Πεδίο Εφαρμογής
Συνοψίζοντας, αυτός ο φούρνος πίτσας προσφέρει έναν γρήγορο και απλό τρόπο για να ψήσετε πίτσα υψηλής ποιότητας. Είναι τέλειος για ερασιτέχνες μάγειρες και λάτρεις της πίτσας που δίνουν έμφαση στη γεύση και την ποιότητα. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή του και την πρακτική τσάντα μεταφοράς, είναι πολυχρηστικός – είτε σε μπάρμπεκιου, οικογενειακές συγκεντρώσεις ή στον επαγγελματικό χώρο της εστίασης. Μια απαραίτητη συσκευή για όλους όσους αγαπούν την πίτσα.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Η συσκευή πρέπει να εγκατασταθεί από εξειδικευμένο προσωπικό.
- ⚠️ Διατηρήστε επαρκή απόσταση από άλλες συσκευές και εύφλεκτα υλικά.
- Πριν από την πρώτη χρήση, κάψτε τον φούρνο.
- Αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50°C κάθε 30 λεπτά, μέχρι να επιτευχθεί η μέγιστη θερμοκρασία.
- Στη συνέχεια, θερμάνετε τον φούρνο στην μέγιστη θερμοκρασία για 4 ώρες.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Καθαρίζετε τακτικά την πέτρα πυρότουβλου με μια βούρτσα από ορείχαλκο για να αφαιρείτε υπολείμματα ψησίματος.
- Αποφύγετε τον καθαρισμό της πέτρας πυρότουβλου με υγρασία για να προλάβετε ρωγμές από τάση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 314 mm |
|---|---|
| Βάθος | 646 mm |
| Ύψος | 400 mm |
Διαστάσεις πυρότουβλων
| Πλάτος | 303 mm |
|---|---|
| Βάθος | 355 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Αλουμίνιο, Τούβλο από πυρίμαχο πηλό, Πλαστικό, Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο/Ασημί |
| Θερμοκρασία | 300 °C έως και 500 °C |
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
Τιμές Σύνδεσης
| Τρόπος λειτουργίας | Αέριο |
|---|---|
| Σύνδεση | Αέριο Προπάνιο |
| Σύνδεση Αερίου | 1/4" |
| Ισχύς | 4,65 kW |
| Κατανάλωση Αερίου (Προπάνιο) | G31: 332 g/h |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 12,64 kg |
| Καθαρό βάρος | 11 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 230,99 €*




















