Φούρνος πίτσας αερίου - 9 x Ø 30 cm - για Ø 30 cm πίτσα - έως 400 °C - Αφής - 1482x1720 mm - 130 πίτσες/ώρα - περιλαμβ. βάση
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
SKU STPOE930N

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 6.205,84 €
Φούρνος πίτσας αερίου - 9 x Ø 30 cm - για Ø 30 cm πίτσα - έως 400 °C - Αφής - 1482x1720 mm - 130 πίτσες/ώρα - περιλαμβ. βάση
SKU STPOE930N
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 6.205,84 €
Αξεσουάρ (6)
Ανταλλακτικά (2)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Περιστρεφόμενος φούρνος πίτσας: Εξασφαλίζει ομοιόμορφο ρόδισμα και τέλεια αποτελέσματα ψησίματος σε κάθε πίτσα.
- Πίνακας ελέγχου με οθόνη αφής LCD: Διευκολύνει τη χρήση και επιτρέπει διαισθητικό χειρισμό του φούρνου.
- 6 επιλογές γλώσσας: Προσφέρει φιλικό προς τον χρήστη περιβάλλον σε διάφορες γλώσσες για διεθνή άνεση.
- Έλεγχος θέρμανσης με σύστημα PID/PWM: Εξασφαλίζει ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας για βέλτιστα αποτελέσματα ψησίματος.
- Βέλτιστη κατανομή θερμότητας μέσω διπλού ανεμιστήρα: Διασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας και αποτρέπει τα θερμά σημεία.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο φούρνος πίτσας με πέτρα αερίου - 9x 30cm - Ψηφιακός είναι ιδανικός για επαγγελματικές επιχειρήσεις εστίασης που αναζητούν αποτελεσματική και γρήγορη παρασκευή πίτσας. Η λειτουργία με αέριο εξασφαλίζει αξιόπιστη και ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας. Ο ψηφιακός χειρισμός με οθόνη αφής LCD επιτρέπει εύκολο έλεγχο. Με μέγιστη θερμοκρασία 400 °C, ο φούρνος ψήνει τις πίτσες τέλεια τραγανές.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Ο φούρνος διαθέτει χώρο για 9 πίτσες διαμέτρου 30 εκ. ταυτόχρονα. Χάρη στην λειτουργία αέρα κυκλοφορίας, η θερμότητα κατανέμεται ιδανικά, εξασφαλίζοντας ομοιόμορφο ψήσιμο. Η ισχύς των 28,7 kW εγγυάται γρήγορους χρόνους προθέρμανσης. Η ασφάλεια αποτελεί προτεραιότητα: ένα θερμοστοιχείο παρακολουθεί τη φλόγα και διακόπτει αυτόματα την παροχή αερίου σε περίπτωση σβησίματος. Επιπλέον, ένα θερμοστάτης ασφαλείας προστατεύει από υπερθέρμανση. Η επιφάνεια χειρισμού υποστηρίζει 6 επιλογές γλώσσας για διεθνή χρήση.Συμπέρασμα και Πεδίο Εφαρμογής
Αυτός ο φούρνος πίτσας είναι ιδανικός για πιτσαρίες, επαγγελματικές κουζίνες εστίασης και υπηρεσίες catering που επιθυμούν να παράγουν μεγάλες ποσότητες γρήγορα και αξιόπιστα. Με την ανθεκτική κατασκευή του και τον σύγχρονο χειρισμό, αποτελεί μια συσκευή επαγγελματικού επιπέδου για καθημερινή χρήση. Ιδιαίτερα ο συνδυασμός ψηφιακού ελέγχου, υψηλής απόδοσης και λειτουργιών ασφαλείας τον καθιστούν κορυφαία επιλογή για τον χώρο της εστίασης.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Όλες οι συσκευές που λειτουργούν με αέριο πρέπει να συνδεθούν από επαγγελματία.
- ⚠️ Συνιστάται σύστημα απαγωγής αέρα για βέλτιστη απόδοση.
- ⚠️ Τηρείτε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από τους πίσω και πλαϊνούς τοίχους καθώς και από διπλανά μεγάλου μεγέθους μηχανήματα.
- Αφαιρέστε τα υλικά συσκευασίας, ειδικά το φελιζόλ στην κάμαρα ψησίματος και κάτω από τις πλάκες σαμότ.
- Καψίστε τον φούρνο πριν από την πρώτη χρήση: αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50°C κάθε 30 λεπτά έως την μέγιστη θερμοκρασία.
- Ζεστάνετε τον φούρνο για 4 ώρες στη μέγιστη θερμοκρασία, κρατώντας την πόρτα ανοιχτή για να διαφύγουν οι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Καθαρίζετε τακτικά την πυρότουβλο με μια ορειχάλκινη βούρτσα για να αφαιρείτε υπολείμματα ψησίματος και να αποτρέπετε τον σχηματισμό καπνού.
- Αποφύγετε τον υγρό καθαρισμό των πυρότουβλων, καθώς αυτό μπορεί να προκαλέσει ρωγμές λόγω τάσης.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.482 mm |
|---|---|
| Βάθος | 1.720 mm |
| Ύψος | 1.835 mm |
| Όγκος | 3,96 m³ |
Εσωτερικές Διαστάσεις
| Διάμετρος | 1.200 mm |
|---|---|
| Ύψος | 450 mm |
Λεπτομέρειες
| Τύπος Συσκευής | Φούρνος Πίτσας Αερίου |
|---|---|
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Πίτσες ανά Θάλαμο | 9 |
| Για Πίτσες με | Ø 1.200 mm |
| Πίτσες ανά Ώρα | 130 |
Τύπος Ψησίματος
| Τύπος θέρμανσης | Ανακυκλωμένος αέρας |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0 °C έως 400 °C |
Τιμές Σύνδεσης
| Τρόπος λειτουργίας | Αέριο |
|---|---|
| Ισχύς | 28,70 kW |
| Έκδοση (Στάνταρ) | Φυσικό Αέριο |
| Σύνδεση | Ηλεκτρική |
| Τάση | 230V |
| Συχνότητα | 50 Hz |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 818 kg |
| Καθαρό βάρος | 800 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 9.939,99 €*















