Φούρνος πίτσας αερίου 34 kW - 1270x1476 mm - 9 x Ø 25 cm - για Ø 25 cm πίτσα - έως 400 °C - Μηχανικός - μαύρο - περιλαμβ. βάση
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
SKU GPOE150S#UGE15

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εγγυημένο: Παραγγείλτε έως τις 12 το μεσημέρι για άμεση αποστολή!
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 3.587,84 €
Φούρνος πίτσας αερίου 34 kW - 1270x1476 mm - 9 x Ø 25 cm - για Ø 25 cm πίτσα - έως 400 °C - Μηχανικός - μαύρο - περιλαμβ. βάση
Αξιολογήστε τώρα
SKU GPOE150S#UGE15
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 3.587,84 €
Αξεσουάρ (6)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Βέλτιστη και ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας: Αυτό εξασφαλίζει τέλεια ψημένες πίτσες χωρίς ζεστά ή κρύα σημεία.
- Υψηλής ποιότητας καυστήρες αερίου: Εγγυώνται γρήγορη και αποδοτική ανάπτυξη θερμότητας για τα καλύτερα αποτελέσματα ψησίματος.
- Κάθε καυστήρας ρυθμίζεται ξεχωριστά: Έτσι η θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί ατομικά, προσφέροντας ευελιξία στο ψήσιμο.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο φούρνος πίτσας αερίου είναι ιδανικός για την επαγγελματική γαστρονομία και πιτσαρίες που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και την αποδοτικότητα. Προσφέρει χώρο για 9 πίτσες διαμέτρου 25 εκ., ιδανικός για γρήγορη ετοιμασία. Ο χειροκίνητος χειρισμός επιτρέπει ακριβή έλεγχο της θερμοκρασίας ψησίματος. Ο σύγχρονος μαύρος σχεδιασμός ενσωματώνεται κομψά σε κάθε κουζίνα. Χάρη στο ενσωματωμένο υποστήριγμα, ο φούρνος είναι άμεσα έτοιμος προς χρήση και σταθερός.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Με ισχύ 34 kW, ο φούρνος φτάνει θερμοκρασίες έως 400 °C, δημιουργώντας το ιδανικό περιβάλλον ψησίματος. Η επιφάνεια ψησίματος αποτελείται από ειδικό σαμοτ, που εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας. Η κάτω θερμότητα εγγυάται τραγανή πίτσα. Υψηλής ποιότητας, μεμονωμένα ρυθμιζόμενοι καυστήρες αερίου και βαλβίδες ασφαλείας διασφαλίζουν ασφαλή και ευέλικτη χρήση. Ένα θερμοστοιχείο παρακολουθεί τη φλόγα και διακόπτει αυτόματα την παροχή αερίου σε περίπτωση ανάγκης.Συμπέρασμα και Περιοχές Χρήσης
Αυτός ο φούρνος πίτσας αερίου είναι ιδανικός για χρήση στη γαστρονομία, τις πιτσαρίες και το catering. Ξεχωρίζει για την απλή λειτουργία, την υψηλή απόδοση και την ασφάλεια. Η ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας εξασφαλίζει άριστα αποτελέσματα ψησίματος. Η συσκευή είναι ιδανική για όσους θέλουν να ετοιμάζουν γρήγορα και αξιόπιστα πολλές πίτσες ταυτόχρονα. Ένας επαγγελματικός φούρνος πίτσας που συνδυάζει ποιότητα και αποδοτικότητα.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Όλες οι συσκευές που λειτουργούν με αέριο πρέπει να συνδεθούν από ειδικό τεχνικό.
- ⚠️ Συνιστάται σύστημα εξαερισμού για βέλτιστη απόδοση.
- ⚠️ Τηρείτε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από τα πίσω και πλαϊνά τοιχώματα καθώς και από γειτονικές μεγάλες συσκευές.
- Αφαιρέστε πλήρως τα υλικά συσκευασίας, ιδιαίτερα το διογκωμένο πολυστυρένιο στην κοιλότητα του φούρνου και κάτω από τις πλάκες από πυρίμαχο υλικό (σάμοτ).
- Καψαλίστε τον φούρνο πριν από την πρώτη χρήση: αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50 °C κάθε 30 λεπτά, μέχρι την μέγιστη θερμοκρασία.
- Θερμάνετε τον φούρνο στη μέγιστη θερμοκρασία για 4 ώρες, κρατώντας την πόρτα ανοιχτή για να εξατμιστούν τυχόν υπολείμματα.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Καθαρίζετε τακτικά την πυρίμαχη πέτρα με μια ορειχάλκινη βούρτσα για να αφαιρείτε υπολείμματα ψησίματος και να αποφεύγετε τον καπνό.
- Αποφύγετε το βρεγμένο καθάρισμα των πυρίμαχων πετρών, καθώς αυτό μπορεί να προκαλέσει ρωγμές από τάσεις.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.270 mm |
|---|---|
| Βάθος | 1.476 mm |
| Ύψος | 1.725 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.000 mm |
|---|---|
| Βάθος | 950 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις Πόρτας
| Πλάτος | 642 mm |
|---|---|
| Υψος | 263 mm |
Διαστάσεις Υποπλαισίου
| Πλάτος | 1.177 mm |
|---|---|
| Βάθος | 1.201 mm |
| Ύψος | 930 mm |
Λεπτομέρειες
| Τύπος Συσκευής | Φούρνος Πίτσας Αερίου |
|---|---|
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Πίτσες ανά Θάλαμο | 9 |
| Για Πίτσες με | Ø 25 cm |
Τύπος Ψησίματος
| Τύπος Θερμότητας | Θερμοκρασία κάτω |
|---|---|
| Θερμοκρασία έως | 400 °C |
Τιμές Σύνδεσης
| Ισχύς | 34 kW |
|---|---|
| Κατανάλωση φυσικού Αερίου | 3,59 μ³/ώρα |
| Κατανάλωση αερίου προπανίου | 2,1 kg/h |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Ασυναρμολόγητο |
| Μικτό βάρος | 397 kg |
| Καθαρό βάρος | 345 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 5.370,99 €*














