Φούρνος πίτσας αερίου - 1270x1476 mm - 9 x Ø 25 cm - έως 400 °C - Μηχανικός - ανθρακί
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
SKU GPOE150A

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
RRP 4.606,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 3.046,39 €
Φούρνος πίτσας αερίου - 1270x1476 mm - 9 x Ø 25 cm - έως 400 °C - Μηχανικός - ανθρακί
SKU GPOE150A
Μέγ. Θερμοκρασία 400 °C
RRP 4.606,99 €
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 3.046,39 €
Αξεσουάρ (7)
Ανταλλακτικά (3)
Πλεονεκτήματα Προϊόντος
- Βέλτιστη και ομοιόμορφη κατανομή θερμότητας: Αυτό εξασφαλίζει τέλεια ψημένες πίτσες χωρίς σημεία υπερθέρμανσης, βελτιώνοντας την ποιότητα των πιάτων σας.
- Υψηλής ποιότητας καυστήρες αερίου: Εγγυώνται αποδοτική και ανθεκτική λειτουργία, μειώνοντας τα λειτουργικά κόστη.
- Κάθε καυστήρας ρυθμίζεται ξεχωριστά: Επιτρέπει ακριβή έλεγχο θερμοκρασίας, προσφέροντας ευελιξία στο ψήσιμο διαφόρων ειδών πίτσας.
Περιγραφή
Γενική Περιγραφή Προϊόντος
Ο φούρνος πίτσας αερίου - 9x 25cm - χειροκίνητος - ανθρακί είναι ιδανικός για επαγγελματικές επιχειρήσεις εστίασης που αναζητούν μια αξιόπιστη και ισχυρή λύση. Προσφέρει χώρο για 9 πίτσες διαμέτρου 25cm, επιτρέποντας αποτελεσματική παραγωγή. Η χειροκίνητη λειτουργία επιτρέπει ακριβή έλεγχο της θερμοκρασίας και του χρόνου ψησίματος. Ο μοντέρνος ανθρακί σχεδιασμός ενσωματώνεται κομψά σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.Λεπτομέρειες Προϊόντος
Ο φούρνος διαθέτει ισχύ 34 kW, που εξασφαλίζει γρήγορο και ομοιόμορφο ψήσιμο. Η επιφάνεια ψησίματος είναι από ειδικό σαμοτ, που αποθηκεύει και διανέμει τη θερμότητα ιδανικά. Η θερμοκρασία ρυθμίζεται έως τους 400°C και παρακολουθείται μέσω ενός θερμοστοιχείου ασφαλείας, το οποίο κλείνει αυτόματα την παροχή αερίου σε περίπτωση που η φλόγα σβήσει. Ποιοτικοί καυστήρες αερίου με ανεξάρτητο έλεγχο καυστήρα εξασφαλίζουν ευέλικτη κατανομή θερμότητας. Ο τρόπος θέρμανσης είναι κάτω θερμότητα, που παράγει ιδιαίτερα τραγανές βάσεις.Συμπέρασμα και Πεδίο Εφαρμογής
Αυτός ο φούρνος πίτσας αερίου είναι ιδανικός για πιτσαρίες και επιχειρήσεις εστίασης που δίνουν έμφαση στην ποιότητα και την αποδοτικότητα. Ξεχωρίζει για την εύκολη χρήση και το υψηλό επίπεδο ασφάλειας. Χάρη στην ανθεκτική κατασκευή και την ιδανική κατανομή θερμότητας, εγγυάται σταθερά τέλεια αποτελέσματα ψησίματος. Ιδανικός για επαγγελματική χρήση στην εστίαση, όπου απαιτούνται γρήγορες και σταθερά καλές πίτσες.Εγκατάσταση & Λειτουργία
- ⚠️ Όλες οι συσκευές με αέριο πρέπει να συνδεθούν από ειδικό τεχνικό.
- ⚠️ Συνιστάται σύστημα εξαερισμού για βέλτιστη απόδοση και χρήση.
- ⚠️ Διατηρήστε απόσταση τουλάχιστον 15 εκ. από τα πίσω και πλαϊνά τοιχώματα καθώς και από γειτονικές μεγάλες συσκευές.
- Αφαιρέστε πλήρως τα υλικά συσκευασίας, ιδιαίτερα το φελιζόλ στο θάλαμο ψησίματος και κάτω από τις πέτρες chamotte.
- Πριν από την πρώτη χρήση, καψαλίστε τον φούρνο: Αυξήστε τη θερμοκρασία κατά 50°C κάθε 30 λεπτά, μέχρι τη μέγιστη θερμοκρασία.
- Θερμάνετε τον φούρνο για 4 ώρες στη μέγιστη θερμοκρασία αφήνοντας την πόρτα ανοιχτή, ώστε να απελευθερωθούν ανεπιθύμητοι ατμοί.
Καθαρισμός & Συντήρηση
- Συνιστούμε να καθαρίζετε τα κεραμικά πέτρινα πλακίδια τακτικά με μια ορειχάλκινη βούρτσα από υπολείμματα ψησίματος.
- Με αυτόν τον τρόπο αποφεύγεται αποτελεσματικά η παραγωγή καπνού.
- Ποτέ μην καθαρίζετε τα κεραμικά πέτρινα πλακίδια με υγρασία.
- Η υγρασία μπορεί να προκαλέσει ρωγμές τάσης στην πέτρα.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.270 mm |
|---|---|
| Βάθος | 1.476 mm |
| Ύψος | 795 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις
| Πλάτος | 1.000 mm |
|---|---|
| Βάθος | 950 mm |
Εσωτερικές Διαστάσεις Πόρτας
| Πλάτος | 642 mm |
|---|---|
| Ύψος | 263 mm |
Λεπτομέρειες
| Τύπος Συσκευής | Φούρνος Πίτσας Αερίου |
|---|---|
| Αριθμός Θαλάμων | 1 Θάλαμος ψησίματος |
| Πίτσες ανά Θάλαμο | 9 |
| Για Πίτσες με | Ø 25 cm |
Τύπος Ψησίματος
| Τύπος Θερμότητας | Θερμοκρασία κάτω |
|---|---|
| Θερμοκρασία έως | 400 °C |
Τιμές Σύνδεσης
| Ισχύς | 34 kW |
|---|---|
| Κατανάλωση φυσικού Αερίου | 3,59 μ³/ώρα |
| Κατανάλωση αερίου προπανίου | 2,1 kg/h |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πρακτορείο αποστολών |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 317 kg |
| Καθαρό βάρος | 260 kg |
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Λήψη / Εκρηκτικός Σχεδιασμός
Οδηγίες ασφαλείας και απόρριψης
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 4.606,99 €*













