Βάση κατσαρόλας - ξύλο - 180x180x61 mm - για 1 κατσαρόλα - κατάλληλο για SMTK100O
SKU TSK101
Σε απόθεμα: 1 - 2 Ημέρες
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Σχεδιασμός
  • Βάση Κατσαρόλας
  • Για 1 Γλάστρα
  • Κατάλληλο για SMTK100O
  • Εύκολος Χειρισμός
  • Εύκολος Καθαρισμός
Ποιότητα
  • Εξαιρετικά στιβαρό
  • Σταθερό και ανθεκτικό στις γρατζουνιές
  • Από υψηλής Ποιότητας Ξύλο
Διαστάσεις
  • Εξωτερικές Διαστάσεις Π x Β x Υ: 180 mm x 180 mm x 61 mm
Οδηγίες
  • Παράγεται φυσικά σύμφωνα με τις οδηγίες υγιεινής και ασφάλειας
  • Το προϊόν φέρει σήμανση CE σύμφωνα με την οδηγία
  • Το υλικό συμμορφώνεται με τα ευρωπαϊκά πρότυπα τροφίμων
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
Πλάτος 180 mm
Βάθος 180 mm
Ύψος 61 mm
Διάμετρος της εσοχής του κυπέλλου 100 mm