Βάση για κατσαρόλες - Ξύλο - 176x541x70 mm - με χώρος για 3 κατσαρόλες - κατάλληλο για SMTK100O· διάμετρος εσοχής Ø 100 mm
SKU TSK103
Σε απόθεμα: 1 - 2 Ημέρες
Δωρεάν παράδοση**
Ποιότητα:
Αξεσουάρ (3)
Περιγραφή
Σχεδιασμός
  • Βάση Κατσαρόλας
  • Για 3 Γλάστρα
  • Κατάλληλο για SMTK100O
  • Εύκολος Χειρισμός
  • Εύκολος Καθαρισμός
Ποιότητα
  • Εξαιρετικά στιβαρό
  • Σταθερό και ανθεκτικό στις γρατζουνιές
  • Από υψηλής Ποιότητας Ξύλο
Διαστάσεις
  • Εξωτερικές διαστάσεις Π x Β x Υ: 176 mm x 541 mm
Παραδοτέα
  • Οι γλάστρες δεν περιλαμβάνονται στο αντικείμενο της παράδοσης!
Οδηγίες
  • Παράγεται φυσικά σύμφωνα με τις οδηγίες υγιεινής και ασφάλειας
  • Το προϊόν φέρει σήμανση CE σύμφωνα με την οδηγία
  • Το υλικό συμμορφώνεται με τα ευρωπαϊκά πρότυπα τροφίμων
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
Πλάτος 176 mm
Βάθος 541 mm
Ύψος 70 mm
Διάμετρος της εσοχής του κυπέλλου 100 mm