(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - NERO - 0,50 l - Ø 16,0 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - NERO - 0,50 l - Ø 16,0 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Αυτά τα μπολ από τη σειρά NERO εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει ανθεκτική και στιβαρή χρήση. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρων και διάμετρο 160 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για ποικίλες χρήσεις. Τα μπολ είναι σε κομψό μαύρο χρώμα και χάρη στην δυνατότητα στοιβασίας αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και καθιστώντας την καθημερινή εργασία πιο αποδοτική.
Περιοχές χρήσης και πλεονεκτήματα
Τα μπολ είναι ιδανικά για την επαγγελματική γαστρονομία, το catering και τον τομέα της μαζικής εστίασης, όπου απαιτούνται τόσο λειτουργικότητα όσο και ελκυστικός σχεδιασμός. Είναι τέλεια για το σερβίρισμα ορεκτικών, σνακ ή επιδορπίων και προσφέρουν υψηλή αντοχή σε θραύση στην καθημερινή χρήση χάρη στο ανθεκτικό υλικό τους. Η δυνατότητα στοιβασίας τους επιτρέπει την εύκολη αποθήκευση και μεταφορά σε μεγάλες ποσότητες, βελτιώνοντας τη ροή εργασίας.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 160 mm |
|---|---|
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 65 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,26 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,26 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






