(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - NERO - 0,5 l - 190x165 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 90mm
SKU 85093#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 83,29 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - NERO - 0,5 l - 190x165 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85093#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 83,29 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά NERO ξεχωρίζουν για το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, το οποίο προσφέρει υψηλή αντοχή και μακροζωία. Με χωρητικότητα 0,5 λίτρων, έχουν ιδανικές διαστάσεις για ποικίλες χρήσεις. Ο απλός, μαύρος σχεδιασμός δίνει στα μπολ μια μοντέρνα εμφάνιση που ενσωματώνεται κομψά σε διάφορα γαστρονομικά και catering concepts. Χάρη στη στοίβαξη, τα μπολ αποθηκεύονται και μεταφέρονται εξοικονομώντας χώρο.Πολλαπλές χρήσεις στη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας την καθημερινή χρήση στη γαστρονομία και εξασφαλίζοντας γρήγορο καθαρισμό. Είναι ιδανικά για το σερβίρισμα ορεκτικών, επιδορπίων ή μικρών σνακ, καθιστώντας τα τέλεια για εστιατόρια, καφέ ή catering εκδηλώσεων. Η συνδυασμένη λειτουργικότητα και ελκυστική σχεδίαση προσφέρουν μια πρακτική λύση για επαγγελματική χρήση, όπου τόσο η εμφάνιση όσο και η λειτουργικότητα πείθουν.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 190 mm |
|---|---|
| Βάθος | 165 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,50 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,36 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,36 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 110,99 €*







