(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - NERO - 0,30 l - 145x125 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - NERO - 0,30 l - 145x125 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά NERO εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και υψηλή αντοχή σε θραύση. Με χωρητικότητα 0,3 λίτρα, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Το κομψό μαύρο χρώμα προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια μοντέρνα και στυλάτη εμφάνιση. Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, τα μπολ καθαρίζονται εύκολα, καθιστώντας τη χρήση τους στην καθημερινότητα ιδιαίτερα πρακτική.
Τέλεια για επαγγελματική χρήση και πολυποίκιλη εφαρμογή
Τα στοίβαζόμενα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, στο catering ή στον τομέα της μαζικής εστίασης, καθώς μπορούν να αποθηκευτούν εξοικονομώντας χώρο. Είναι εξαιρετικά για το σερβίρισμα ορεκτικών, επιδορπίων ή μικρών σνακ. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, είναι κατάλληλα και για έντονη χρήση, προσφέροντας μια ελκυστική εναλλακτική στο παραδοσιακό πορσελάνινο σκεύος.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 145 mm |
|---|---|
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,30 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,23 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,23 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά






