(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - NERO - 0,25 l - Ø 12,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Ύψος: 45mm
SKU 85271#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - NERO - 0,25 l - Ø 12,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85271#6
Ύψος: 45mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 69,01 €
Αξεσουάρ (8)
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά NERO εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό από μελαμίνη, που εξασφαλίζει υψηλή αντοχή σε θραύση και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 0,25 λίτρα και διάμετρο 125 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για ποικίλες εφαρμογές. Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων και επομένως ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα, ενώ χάρη στην στοίβαξή τους αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο.Ιδανικά για την επαγγελματική γαστρονομία και τον τομέα catering
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια για την παρουσίαση συνοδευτικών πιάτων, επιδορπίων ή μικρών σνακ. Με το κομψό μαύρο χρώμα τους, ενσωματώνονται στυλάτα σε κάθε διακόσμηση τραπεζιού και είναι ιδιαίτερα κατάλληλα για χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία ή εκδηλώσεις. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά απαραίτητο βοηθητικό εργαλείο στην καθημερινή γαστρονομική πρακτική.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 125 mm |
|---|---|
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 45 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,25 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,17 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,18 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 84,99 €*







