(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MEDITERRANEAN - 1,2 l - Ø 20,5 cm - στοιβαζόμενο - πολύχρωμο
Ύψος: 80mm
SKU 85291#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 165,40 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MEDITERRANEAN - 1,2 l - Ø 20,5 cm - στοιβαζόμενο - πολύχρωμο
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85291#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 165,40 €
Αξεσουάρ (1)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από μελαμίνη συνδυάζουν ανθεκτικότητα και ελκυστικό σχεδιασμό στη σειρά MEDITERRANEAN. Με χωρητικότητα 1,2 λίτρων και διάμετρο 205 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα πιάτα. Το υλικό εξασφαλίζει μακροχρόνια ανθεκτικότητα και είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό σε σπάσιμο και γρατζουνιές. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, γεγονός που διευκολύνει σημαντικά τον καθαρισμό. Η δυνατότητα στοιβαγής των μπολ εξοικονομεί πολύτιμο χώρο αποθήκευσης σε κάθε κουζίνα.Ιδανική λύση για τη γαστρονομία και τη μαζική εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια για την ελκυστική παρουσίαση φαγητού, ενώ παράλληλα ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις ενός επαγγελματικού περιβάλλοντος. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή επιχειρήσεις catering, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός έχουν ίση σημασία. Μέσω του συνδυασμού πρακτικού όγκου και ανθεκτικού υλικού, είναι πολυλειτουργικά – είτε για σαλάτες, συνοδευτικά πιάτα ή επιδόρπια. Ο πολύχρωμος σχεδιασμός της σειράς προσθέτει επίσης μεσογειακή αύρα στο τραπέζι και αναβαθμίζει οπτικά κάθε παρουσίαση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 205 mm |
|---|---|
| Βάθος | 205 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,20 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,67 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,65 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 234,99 €*





