(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 2 l - στρογγυλό - Ø 30,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 2 l - στρογγυλό - Ø 30,5 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από μελαμίνη για ποικίλες χρήσεις
Τα μπολ της σειράς MARONE εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό από μελαμίνη, που εξασφαλίζει υψηλή αντοχή και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 2 λίτρων και διάμετρο 305 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα φαγητά και υλικά. Ο λιτός σχεδιασμός σε μαύρο/καφέ ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα και κουζινικά περιβάλλοντα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας οικονομία χώρου στην αποθήκευση.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια για να παρουσιάζετε τα φαγητά ελκυστικά και ταυτόχρονα να τα σερβίρετε πρακτικά. Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και υγιεινά, διευκολύνοντας την καθημερινή εργασία. Είτε για μπουφέδες, κυλικεία είτε για catering εκδηλώσεις – τα μπολ είναι πολυχρηστικά και υποστηρίζουν μια αποτελεσματική οργάνωση στην κουζίνα. Η ανθεκτική κατασκευή τους τα καθιστά αξιόπιστους συνεργάτες στην καθημερινή χρήση.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 305 mm |
|---|---|
| Βάθος | 305 mm |
| Ύψος | 85 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 305 mm |
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,68 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,68 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





