(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 1 l - στρογγυλό - Ø 21 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Ύψος: 85mm
SKU 84112#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 94,00 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 1 l - στρογγυλό - Ø 21 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84112#6
Ύψος: 85mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 94,00 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από ανθεκτικό μελαμίνη
Αυτά τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, ένα ανθεκτικό και αδιάσπαστο υλικό, ιδανικό για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 1 λίτρου και διάμετρο 210 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο συνδυασμός μαύρου και καφέ χρώματος χαρίζει στη σειρά MARONE ένα μοντέρνο και ελκυστικό σχεδιασμό. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και εξοικονομώντας χρόνο. Χάρη στην στοίβαξή τους, αποθηκεύονται και μεταφέρονται εξοικονομώντας χώρο.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία
Αυτά τα μπολ είναι εξαιρετικά κατάλληλα για χρήση σε εστιατόρια, καντίνες ή επιχειρήσεις catering, όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός είναι εξίσου σημαντικά. Είναι ιδανικά για την ελκυστική παρουσίαση σούπας, σαλατών ή συνοδευτικών πιάτων. Με την ανθεκτική κατασκευή και το πρακτικό τους μέγεθος, είναι ιδιαίτερα κατάλληλα για καθημερινή χρήση. Ο απλός χρωματισμός ενσωματώνεται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα και υποστηρίζει μια επαγγελματική παρουσίαση των πιάτων.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 210 mm |
|---|---|
| Βάθος | 210 mm |
| Ύψος | 85 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 210 mm |
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,37 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,39 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 129,99 €*





