(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 1,4 l - στρογγυλό - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 1,4 l - στρογγυλό - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Περιγραφή
Πολλαπλών χρήσεων μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα μπολ της σειράς MARONE εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό μελαμίνη, γνωστό για την αντοχή και την ακαταπόνητη φύση του. Με χωρητικότητα 1,4 λίτρων και διάμετρο 240 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ο συνδυασμός μαύρου και καφέ προσδίδει στα μπολ ένα μοντέρνο και ταυτόχρονα διαχρονικό σχέδιο. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση και ποικίλες εφαρμογές
Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, τα μπολ είναι ιδιαίτερα εύκολα στη φροντίδα και ιδανικά για εντατική χρήση στη γαστρονομία ή στο catering. Είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση σούπας, σαλατών ή συνοδευτικών και, λόγω του ανθεκτικού υλικού μελαμίνης, κατάλληλα για καθημερινή χρήση. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού καθιστά αυτά τα μπολ μια πρακτική λύση για πολλές διαφορετικές χρήσεις.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 240 mm |
|---|---|
| Βάθος | 240 mm |
| Ύψος | 95 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 240 mm |
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 1,40 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,46 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,45 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





