(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 1,4 l - 275x190 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο με καφέ περίγραμμα

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 1,4 l - 275x190 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο με καφέ περίγραμμα
Περιγραφή
Πολύμορφα μπολ από υψηλής ποιότητας μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά MARONE είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, που τα καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακράς διάρκειας. Με χωρητικότητα 1,4 λίτρων, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα φαγητά. Ο μοντέρνος σχεδιασμός σε μαύρο/καφέ και οι διαστάσεις 275x190 mm τα καθιστούν πρακτικούς και κομψούς συνοδούς σε κάθε χώρο εστίασης.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση
Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου, και επιπλέον κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας σημαντικά τη διαδικασία καθαρισμού. Είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, κυλικεία ή επιχειρήσεις catering, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και αποδοτικότητα. Χάρη στο υλικό και τον σχεδιασμό τους, είναι ιδανικά για την παρουσίαση ορεκτικών, σαλατών ή συνοδευτικών πιάτων.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 275 mm |
|---|---|
| Βάθος | 190 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 1,40 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,54 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,54 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




