(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,90 l - σε σχήμα φύλλου - 360x190x80 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Ύψος: 80mm
SKU 84101#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 110,66 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,90 l - σε σχήμα φύλλου - 360x190x80 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84101#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 110,66 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Κομψά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά MARONE εντυπωσιάζουν με το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει ιδιαίτερα ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 0,9 λίτρων, είναι ιδανικά για πολυάριθμες εφαρμογές. Ο ελκυστικός σχεδιασμός σε μαύρο-καφέ χρώμα με μοτίβο φύλλου προσδίδει σε κάθε τραπέζι μια φυσική και κομψή νότα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, προσφέροντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση, και χάρη στην αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι ιδανικά για την παρουσίαση ορεκτικών, σαλατών ή μικρών πιάτων στη γαστρονομία. Η στιβαρή κατασκευή τους τα καθιστά κατάλληλα για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, ξενοδοχεία ή εκδηλώσεις catering. Με τον πρακτικό όγκο και την ελκυστική εμφάνιση, προσφέρουν μια επαγγελματική λύση για να σερβίρετε τα πιάτα με στυλ και λειτουργικότητα. Είτε σε μπουφέ, à la carte είτε finger food – αυτά τα μπολ είναι πολυχρηστικοί σύντροφοι στο επαγγελματικό περιβάλλον.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 360 mm |
|---|---|
| Βάθος | 190 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, καφέ |
| Χωρητικότητα | 0,90 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,43 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,46 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 153,99 €*




