(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,8 l - στρογγυλό - Ø 19 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Ύψος: 80mm
SKU 84111#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 104,71 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,8 l - στρογγυλό - Ø 19 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84111#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 104,71 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από μελαμίνη για πολυδιάστατη χρήση
Αυτά τα μπολ της σειράς MARONE ξεχωρίζουν για το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ταυτόχρονα προσφέρει μια κομψή εμφάνιση σε μαύρο και καφέ χρώμα. Με χωρητικότητα 0,8 λίτρα και διάμετρο 190 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για διάφορα πιάτα. Χάρη στην κατάλληλη επεξεργασία για πλυντήριο πιάτων, ο καθαρισμός γίνεται ιδιαίτερα εύκολος και γρήγορος. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση και ποικίλες εφαρμογές
Αυτά τα μπολ είναι τέλεια για την ελκυστική παρουσίαση ορεκτικών, συνοδευτικών ή επιδορπίων. Χρησιμοποιούνται κυρίως στη γαστρονομία, στο catering ή σε κοινόχρηστες κουζίνες, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και ελκυστικός σχεδιασμός. Ο συνδυασμός υψηλής αντοχής και πρακτικής χρήσης τα καθιστά αξιόπιστη επιλογή για καθημερινή χρήση. Η στοιβαζόμενη κατασκευή και το χαμηλό βάρος διευκολύνουν τη μεταφορά και την αποθήκευση.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 190 mm |
|---|---|
| Βάθος | 190 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 190 mm |
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,80 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,34 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,35 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 140,99 €*





