(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,40 l - φυλλόσχημο - 255x140x55 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,40 l - φυλλόσχημο - 255x140x55 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ με σχέδιο φύλλου από τη σειρά MARONE είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, καθιστώντας τα ιδιαίτερα ανθεκτικά και μακροχρόνια. Με χωρητικότητα 0,4 λίτρα, είναι ιδανικά για ποικίλες χρήσεις. Το κομψό μαύρο-καφέ χρώμα προσφέρει μια ελκυστική εμφάνιση που ξεχωρίζει σε κάθε τραπέζι. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, διευκολύνοντας την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου.
Πολλαπλές εφαρμογές για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τα ιδιαίτερα πρακτικά για καθημερινή χρήση σε γαστρονομικές επιχειρήσεις ή στο catering. Είναι ιδανικά για την παρουσίαση ορεκτικών, σνακ ή συνοδευτικών και προσφέρουν, χάρη στο εργονομικό τους μέγεθος, βέλτιστες μερίδες. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό τους, είναι τέλεια για επαγγελματική χρήση όπου η λειτουργικότητα και ο σχεδιασμός έχουν εξίσου μεγάλη σημασία.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 255 mm |
|---|---|
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, καφέ |
| Χωρητικότητα | 0,40 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,23 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,22 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά




