(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,30 l - στρογγυλό - Ø 14 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,30 l - στρογγυλό - Ø 14 cm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Περιγραφή
Ποιοτικά μπολ από μελαμίνη για πολυμορφική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά MARONE εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό υλικό μελαμίνη, που εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής και ταυτόχρονα προσφέρει ένα ελκυστικό σχέδιο σε μαύρο και καφέ χρώμα. Με χωρητικότητα 0,3 λίτρων και διάμετρο 140 mm, έχουν ιδανικές διαστάσεις για ποικίλες χρήσεις. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο, και επιπλέον είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και αποδοτικό.
Τέλεια κατάλληλα για τη γαστρονομία και το catering
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering και τη μαζική εστίαση, όπου απαιτούνται λειτουργικότητα και ανθεκτικότητα. Είναι εξαιρετικά για το σερβίρισμα ορεκτικών, επιδορπίων ή μικρών συνοδευτικών. Μέσω του συνδυασμού πρακτικού σχεδιασμού και ανθεκτικού υλικού, αποτελούν μια αξιόπιστη επιλογή για την καθημερινή χρήση σε επαγγελματικές κουζίνες.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 140 mm |
|---|---|
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 60 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 140 mm |
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,30 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,17 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,16 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





