(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,25 l - 165x100 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο με καφέ περίγραμμα
Ύψος: 55mm
SKU 84731#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 92,81 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,25 l - 165x100 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο με καφέ περίγραμμα
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84731#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 92,81 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά MARONE ξεχωρίζουν για το ανθεκτικό υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει μακροζωία και υψηλή αντοχή σε σπασίματα. Με χωρητικότητα 0,25 λίτρων, είναι ιδανικά για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Οι διαστάσεις 165x100 mm τα καθιστούν πολυχρηστικά, ενώ ο κομψός συνδυασμός χρωμάτων μαύρο/καφέ προσδίδει μια μοντέρνα νότα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διατηρεί τον χώρο εργασίας τακτοποιημένο.Πολυλειτουργική χρήση στη γαστρονομία και την εστίαση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για επαγγελματική χρήση, όπως για την ελκυστική παρουσίαση ορεκτικών, επιδορπίων ή μικρών σνακ. Χάρη στην αντοχή τους στο πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται γρήγορα και υγιεινά, διευκολύνοντας την καθημερινή χρήση. Είτε σε εστιατόριο, catering ή εκδηλώσεις – τα μπολ προσφέρουν μια πρακτική και ταυτόχρονα ελκυστική λύση για ποικίλες απαιτήσεις. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και σχεδιασμού τα καθιστά απαραίτητο εργαλείο στη σύγχρονη γαστρονομία.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 165 mm |
|---|---|
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,25 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,16 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,16 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 123,99 €*






