(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,20 l - στρογγυλό - Ø 140 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Ύψος: 55mm
SKU 84116#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 66,63 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,20 l - στρογγυλό - Ø 140 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Αξιολογήστε τώρα
SKU 84116#6
Ύψος: 55mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 66,63 €
Αξεσουάρ (9)
Περιγραφή
Πρακτικά μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ από τη σειρά MARONE είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για την αντοχή και την ανθεκτικότητά της σε σπασίματα. Με διάμετρο 140 mm και χωρητικότητα 0,2 λίτρα, προσφέρουν το ιδανικό μέγεθος για μικρές μερίδες ή συνοδευτικά. Τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας την αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον καθαρισμό και εξοικονομώντας χρόνο.Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία και το catering
Χάρη στην υψηλή ποιότητα κατασκευής τους, αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για καθημερινή χρήση σε εστιατόρια, καφέ ή κυλικεία. Είναι τέλεια για την ελκυστική σερβίρισμα ορεκτικών, επιδορπίων ή σαλτσών. Με τον κομψό σχεδιασμό σε μαύρο/καφέ, τα μπολ ενσωματώνονται αρμονικά σε διάφορα τραπεζοκαθίσματα. Η πολυλειτουργικότητά τους τα καθιστά απαραίτητο εξάρτημα για τον επαγγελματικό σερβίρισμα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 140 mm |
|---|---|
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 140 mm |
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,20 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,13 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,13 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 84,99 €*





