(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,20 l - Ø 110 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,20 l - Ø 110 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Περιγραφή
Περιγραφή προϊόντος
Το μπολ από τη σειρά MARONE ξεχωρίζει για το υψηλής ποιότητας υλικό μελαμίνης, που εξασφαλίζει ανθεκτική και μακροχρόνια χρήση. Με χωρητικότητα 0,2 λίτρα και διάμετρο 110 mm, έχει ιδανικές διαστάσεις για να σερβίρει μικρές μερίδες με στυλ. Ο μοντέρνος σχεδιασμός σε μαύρο και καφέ προσδίδει στο μπολ μια κομψή εμφάνιση, που εναρμονίζεται αρμονικά με διάφορα γαστρονομικά περιβάλλοντα. Επιπλέον, το μπολ είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων, εξασφαλίζοντας εύκολο καθάρισμα και υψηλή άνεση στην καθημερινή χρήση.
Περιοχές χρήσης και πλεονεκτήματα
Αυτό το μπολ είναι ιδανικό για το σερβίρισμα ορεκτικών, ντιπ ή μικρών συνοδευτικών στη γαστρονομία ή στο catering. Η δυνατότητα στοίβαξης του επιτρέπει αποθήκευση με εξοικονόμηση χώρου, κάτι που είναι ιδιαίτερα χρήσιμο στην επαγγελματική κουζίνα. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό, είναι επίσης κατάλληλο για εντατική χρήση σε εστιατόρια και καντίνες. Είτε για καθημερινή χρήση είτε για ειδικές περιστάσεις – το μπολ συνδυάζει λειτουργικότητα με ελκυστικό σχεδιασμό.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 110 mm |
|---|---|
| Βάθος | 110 mm |
| Ύψος | 55 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 110 mm |
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,20 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,13 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,13 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





