(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,13 l - στρογγυλό - Ø 110 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - MARONE - 0,13 l - στρογγυλό - Ø 110 mm - στοιβαζόμενο - μαύρο/καφέ
Περιγραφή
Υψηλής ποιότητας μπολ από μελαμίνη για πολυλειτουργική χρήση
Αυτά τα μπολ της σειράς MARONE εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό από μελαμίνη, που είναι τόσο μακράς διάρκειας όσο και ανθεκτικό σε σπασίματα. Με χωρητικότητα 0,13 λίτρα και διάμετρο 110 mm, είναι ιδανικά για την παρουσίαση μικρών μερίδων. Ο κομψός σχεδιασμός σε μαύρο-καφέ συνδυάζεται αρμονικά με διάφορα τραπεζοκαλύμματα. Επιπλέον, τα μπολ είναι στοιβαζόμενα, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.
Ιδανικά για επαγγελματική χρήση στη γαστρονομία
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση σε εστιατόρια, catering ή καντίνες, όπου μικρά πιάτα ή συνοδευτικά πρέπει να σερβίρονται με ελκυστικό τρόπο. Χάρη στην αντοχή στο πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και είναι κατάλληλα για καθημερινή χρήση. Ο συνδυασμός λειτουργικότητας και ελκυστικού σχεδιασμού τα καθιστά μια πρακτική λύση για ποικίλες γαστρονομικές απαιτήσεις.
Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 110 mm |
|---|---|
| Βάθος | 110 mm |
| Ύψος | 35 mm |
Λεπτομέρειες
| Υλικό | Μελαμίνη |
|---|---|
| Μορφή | Στρογγυλό |
| Διάμετρος | 110 mm |
| Χρώμα | Καφέ, μαύρο |
| Χωρητικότητα | 0,13 l |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Κατάσταση κατά την Παράδοση | Συναρμολογημένο |
| Μικτό βάρος | 0,11 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,11 kg |
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά





