(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 2 l - Ø 31 cm - μπλε
Ύψος: 80mm
SKU 85030#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 228,47 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 2 l - Ø 31 cm - μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85030#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 228,47 €
Αξεσουάρ (5)
Περιγραφή
Ανθεκτικά και πρακτικά μπολ από μελαμίνη
Τα μπολ είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας μελαμίνη, ένα ανθεκτικό και αδιάσπαστο υλικό που είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση. Με χωρητικότητα 2 λίτρων και διάμετρο 310 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα φαγητά. Ο μπλε σχεδιασμός προσδίδει μια μοντέρνα και ελκυστική εμφάνιση. Επιπλέον, τα μπολ είναι κατάλληλα για πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων, καθιστώντας τον καθαρισμό ιδιαίτερα εύκολο και γρήγορο. Η δυνατότητα στοιβασίας επιτρέπει αποθήκευση που εξοικονομεί χώρο και διευκολύνει τη μεταφορά.Πολλαπλές χρήσεις για επαγγελματική χρήση
Αυτά τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, σε καντίνες ή επιχειρήσεις catering, όπου η λειτουργικότητα και η υγιεινή έχουν μεγάλη σημασία. Είναι εξαιρετικά κατάλληλα για το σερβίρισμα σαλατών, συνοδευτικών ή άλλων πιάτων. Χάρη στο ανθεκτικό υλικό και τον εύκολο καθαρισμό, είναι επίσης ιδανικά για συχνή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Ο συνδυασμός πρακτικού σχεδιασμού και υψηλής ποιότητας καθιστά αυτά τα μπολ έναν αξιόπιστο σύμμαχο σε κάθε επαγγελματική κουζίνα.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 310 mm |
|---|---|
| Βάθος | 310 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 2 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,84 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,84 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 339,99 €*





