(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 1 l - Ø 18,5 cm - μπλε
Ύψος: 80mm
SKU 85037#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 109,47 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 1 l - Ø 18,5 cm - μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85037#6
Ύψος: 80mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 109,47 €
Αξεσουάρ (5)
Περιγραφή
Πρακτικά και ποιοτικά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά LOOPS είναι κατασκευασμένα από ανθεκτική μελαμίνη, γνωστή για τη μακροζωία και την αντοχή της. Με χωρητικότητα 1 λίτρο και διάμετρο 185 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για διάφορα φαγητά. Τα μπολ έχουν ελκυστικό μπλε χρώμα και χάρη στην δυνατότητα στοιβασίας αποθηκεύονται εξοικονομώντας χώρο. Επιπλέον, είναι κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων, διευκολύνοντας τον εύκολο και υγιεινό καθαρισμό.Πολλαπλές χρήσεις για επαγγελματική χρήση
Τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, κυλικεία και υπηρεσίες catering, όπου απαιτείται ανθεκτικό και εύκολο στον καθαρισμό σκεύος. Είναι εξαιρετικά για την παρουσίαση και το σερβίρισμα πιάτων όπως σαλάτες, σούπες ή επιδόρπια. Λόγω του ανθεκτικού υλικού, τα μπολ είναι επίσης κατάλληλα για καθημερινή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Η δυνατότητα στοιβασίας τους διευκολύνει επίσης τη μεταφορά και την αποθήκευση σε μεγάλες ποσότητες.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 185 mm |
|---|---|
| Βάθος | 185 mm |
| Ύψος | 80 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,37 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,37 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 142,99 €*





