(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 1,8 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - μπλε
Ύψος: 90mm
SKU 85038#6

Πάνω από 1 Εκατ. ικανοποιημένους Πελάτες παγκοσμίως
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 153,50 €
(6 τεμ.) Μπολ μελαμίνης - LOOPS - 1,8 l - Ø 24 cm - στοιβαζόμενο - μπλε
Αξιολογήστε τώρα
SKU 85038#6
Ύψος: 90mm
Εκτύπωση* καθαρή τιμή | συνολική τιμή συμπερ. 19% ΦΠΑ.: 153,50 €
Αξεσουάρ (5)
Περιγραφή
Πρακτικά και κομψά μπολ από μελαμίνη
Αυτά τα μπολ από τη σειρά LOOPS εντυπωσιάζουν με το ανθεκτικό τους υλικό από μελαμίνη, γνωστό για την αντοχή και την ανθεκτικότητά του στα σπασίματα. Με χωρητικότητα 1,8 λίτρα και διάμετρο 240 mm, προσφέρουν αρκετό χώρο για ποικίλα πιάτα. Ιδιαίτερα πλεονεκτικό είναι ότι τα μπολ είναι στοίβαζονται, επιτρέποντας εξοικονόμηση χώρου στην αποθήκευση. Το ελκυστικό μπλε χρώμα δίνει σε κάθε τραπέζι μια σύγχρονη και φιλική νότα.Πολλαπλές χρήσεις για τη γαστρονομία και το catering
Τα μπολ είναι ιδανικά για χρήση στη γαστρονομία, το catering ή σε κοινόχρηστες εστίασης, όπου απαιτούνται πρακτικά και ανθεκτικά σκεύη. Χάρη στην καταλληλότητά τους για πλυντήριο πιάτων, καθαρίζονται εύκολα και εξοικονομούν πολύτιμο χρόνο στην καθημερινή εργασία. Είτε για σαλάτες, συνοδευτικά ή επιδόρπια – αυτά τα μπολ προσφέρουν μια ευέλικτη και αξιόπιστη λύση για διάφορες ανάγκες.Τεχνικά δεδομένα
Διαστάσεις
| Πλάτος | 240 mm |
|---|---|
| Βάθος | 240 mm |
| Ύψος | 90 mm |
Λεπτομέρειες
| Χωρητικότητα | 1,80 l |
|---|---|
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Χρώμα | Γκρι, μπλε |
| Κατάλληλο για φούρνους μικροκυμάτων | Όχι |
| Άμεση θέρμανση | Όχι |
| Κατάλληλο για φούρνους | Όχι |
| Ασφαλές για πλυντήριο πιάτων | Ναι |
| Στοίβαγμα | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
Παράδοση
| Μέθοδος αποστολής | Πακέτο |
|---|---|
| Μικτό βάρος | 0,70 kg |
| Καθαρό βάρος | 0,70 kg |
Ο αξιόπιστος συνεργάτης σας
- Τιμή/απόδοση: Βαθμός "πολύ καλή"
- Ικανοποίηση πελατών: Βαθμός "πολύ καλή"
Τα Πλεονεκτήματά σας
- Πάνω από 35.000 προϊόντα σε απόθεμα και έτοιμα για αποστολή
- Δωρεάν παράδοση σε όλη την Ευρώπη για όλες τις παραγγελίες
- Το έχετε δει φθηνότερα αλλού; Αξιοποιήστε την Υπόσχεση Αντιστοίχισης Τιμής μας!
- Αξιόπιστη ποιότητα με την υποστήριξη άνω των 20 ετών κορυφαίας εμπειρίας στην αγορά
Σας λείπουν Πληροφορίες Προϊόντος;Παρακαλώ γράψτε μας απευθείας εδώ >
RRP 229,99 €*





